Margaret Lech Wałęsa

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Lech Wałęsa obraził Natalię Szroeder. Margaret stanęła w jej obronie. Mocny komentarz

2023-10-03 10:36

Natalia Szroeder była jedną z gwiazd benefisu zorganizowanego z okazji 80. urodzin Lecha Wałęsy. Po występie były prezydent Polski pozwolił sobie na komentarz dotyczący sylwetki piosenkarki. Jego słowa nie spodobały się wielu osobom, w tym Margaret, która stanęła w obronie koleżanki z branży.

W zeszły piątek Lech Wałęsa obchodził swoje 80. urodziny. Z tej okazji w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbył się uroczysty benefis, w trakcie którego na scenie zaprezentowali się rozmaici goście. Jedną z artystek, które uświetniły przebieg wydarzenia, była Natalia Szroeder. Piosenkarka, a prywatnie ukochana rapera Quebonafide zaprezentowała przez publicznością hit "Nie spoczniemy" z repertuaru Czerwonych Gitar. Gdy jej występ dobiegł końca, były prezydent Polski pokusił się o wygłoszenie podziękowań w bardzo nietypowej formie. Zdaniem internautów Lech Wałęsa obraził wokalistkę.

- A pani bardzo dziękuję i zgłaszam do pani praktyczną prośbę, żeby pani już nie schodziła z wagi, bo będzie miała pani problem pocałować nawet wodę pod prysznicem - wypalił przy wszystkich.

Zakłopotana Natalia nie odniosła się do żartu solenizanta, a jedynie wyznała, że możliwość wystąpienia podczas takiego benefisu była dla niej zaszczytem. Na skomentowanie całej sytuacji zdecydowała się natomiast Margaret.

Zobacz też: Margaret poniosła porażkę na egzaminach do szkoły jazzowej. Powód zaskakuje!

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Margaret broni Natalii Szroeder

Margaret sama doskonale wie, jak nieprzyjemne i nie na miejscu są komentarze dotyczące czyjejś wagi. Sama otrzymuje ich pod zdjęciami i artykułami dziesiątki. Wokalistka odniosła się do słów byłego prezydenta, wbijając mu szpilkę na swoim Instagramie.

Zbyt często spotykałam się z uwagami dotyczącymi mojego wyglądu... Za gruba, za chuda... I to jeszcze w atmosferze 'troski'. Panowie, zajmijcie się swoimi brzuchami, o które my wcale nie pytamy. Tak dla przypomnienia, jedna z piękniejszych kobiet, jakie znam - napisała.

Przypomnijmy, że Maggie i Natalia mają na swoim koncie muzyczną współpracę. Ich piosenka "Sold Out" promowała album "Maggie Vision".