Lato 2022 - pierwszy dzień lata na wesoło! [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI 21.06.2022]

2022-06-21 11:07

Lato 2022 czas rozpocząć! Wreszcie rozpoczyna się wyczekiwana przez wielu pora roku, która kojarzy nam się z pozytywną energią i wieloma przyjemnościami. Z tej okazji warto zapewnić sobie dawkę dobrego humoru. Przydadzą się do tego memy. Śmieszne obrazki są w stanie rozbawić do łez. Mamy dla was najlepsze memy o pierwszym dniu lata.

Lato to pora roku, na którą czeka wiele osób. To czas, który kojarzy się ze słoneczną pogodą, wyjazdami na wakacje, imprezami i spotkaniami z przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób pierwszy dzień lata jest dużym, symbolicznym wydarzeniem. Kiedy się odbywa? To zależy! Stała jest jedynie data kalendarzowego pierwszego dnia wiosny. Jest zawsze 22 czerwca, który w 2022 roku wypada w środę. Dla większość ważniejsza jest jednak data astronomicznego rozpoczęcia lata, a to zazwyczaj 20 lub 21 czerwca. W 2022 roku będzie to 21 czerwca. Jak można świętować ten dzień? Na przykład oglądać memy!

ZOBACZ TAKŻE: Pogoda na lato 2022 - jakie będzie lato w 2022 roku?

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

Lato 2022 - memy

Każda okazja jest dobra do robienia śmiesznych obrazków. Memy zawsze poprawiają nam humor, tym bardziej, że często zdajemy sobie sprawę, że żarty są odzwierciedleniem naszej rzeczywistości. Pierwszy dzień lata również jest idealnym powodem do żartowania. Najlepsze memy znajdziecie niżej:

Memy - co to jest?

Mem internetowy Wikipedia wyjaśnia jako - gatunek wypowiedzi internetowej, komunikat obrazkowy zbudowany w oparciu o schemat konstrukcyjny, wykorzystujący skonwencjonalizowane elementy związane z kulturą i historią internetu. Można to powiedzieć prościej: mem internetowy to każdy obrazek czy wideo, które zdobyło popularność w sieci, i z pomocą którego można wyrazić różne treści. Przykładowo, słynna "małpa Polak" to dla internautów doskonałe narzędzie do wyśmiewania narodowych stereotypów.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze