Lanberry, Kabe, Timmy Trumpet i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 2 kwietnia 2021

Lanberry, Kabe, Timmy Trumpet i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 2 kwietnia 2021
Autor: single cover art Lanberry, Kabe, Timmy Trumpet i inni w New Music Friday w Radiu ESKA 2 kwietnia 2021

New Music Friday w Radiu ESKA to tradycyjnie piątkowa dawka najnowszych i najciekawszych utworów, które lada chwila mogą stać się wielkimi hitami. Jakie nowe piosenki pojawiły się premierowo 2 kwietnia 2021? Przekonajcie się i poznajcie najlepsze propozycje - na ESKA.pl.

New Music Friday w Radiu ESKA na samym początku kwietnia to gorące premiery, które idealnie sprawdzą się podczas wiosennego grilla, jazdy na rowerze, czy w trakcie wiosennych porządków. Jakie nowości muzyczne 2021 warto dodać do swojej playlisty? Przy których utworach warto dać serduszko oznaczające polubienie? Zdecydowanie przy nowej piosence, za którą odpowiada Lanberry. Gwiazda polskiej sceny muzycznej, która nie tak dawno wygrała Koncert Premier w Opolu, zdecydowała, że jej kolejnym singlem będzie utwór Tylko tańczę. Energii w nieco zimniejsze dni z pewnością doda Wam nowa piosenka od Amber Van Day oraz świeża propozycja, za którą odpowiada Demi Lovato i Ariana Grande.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Rihanna 5 lat temu zawiesiła karierę. Przypominamy jej największe hity

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 2 kwietnia 2021

Największe gwiazdy ze swoimi piosenkami walczą o miano hitu wiosny. Wydaje się, że na razie najbliżej tego tytułu jest duet Ofenbach, który z utworem Wasted Love zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. W propozycjach natomiast mocnym kandydatem jest nowa piosenka Bastard, Bebe Rexhy i świeża propozycja od Gigi D'Agostino. Do walki włączyła się również grupa Major Lazer, która we współpracy z Labrinthem i Sią wypuściła numer zatytułowany Titans. Utwór promuje reedycję najnowszego albumu Music Is The Weapon (Reloaded).

New Music Friday w Radiu ESKA 2 kwietnia to nowa piosenka od Timmy'ego Trumpeta, Lanberry, Amber Van Day, a także Olivii Rodrigo. Mowa o piosence Deja Vu, która oficjalnie zapowiada debiutancki album wokalistki, który pojawi się 21 maja 2021.

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 2 kwietnia 2021

  • Timmy Trumpet & Afrojack - Stay Mine
  • Lanberry - Tylko Tańczę
  • Kabe - Słuchaj Bracie
  • Amber Van Day, ILIRA - See You In Tears
  • Olivia Rodrigo - deja vu

Bitwa Hitów Kwiecień 2021 już ruszyła. Możecie wybrać najgorętszą premierę pierwszego tygodnia miesiąca.

Najnowsze