Lana Del Rey pracuje nad nową płytą! Zobacz na Eska.pl największe hity wokalistki [VIDEO]

2013-01-30 19:26

Lana Del Rey pracuje nad nowym albumem. Nie wiadomo jeszcze kiedy ukaże się najnowszy album Lany, jednak mamy nadzieję, że stanie się to jeszcze w 2013 roku! Wokalistka znana jest z przebojów Blue Jeans oraz Summertime Sadnes. Zobacz teledyski na Eska.pl!

Lana Del Rey pracuje nad nową płytą! Chociaż od premiery jej najnowszego krążka minęły dopiero dwa miesiące wokalistka nie zwalnia tempa. Obecnie przebywa w studiu nagraniowym, gdzie powstają jej najnowsze piosenki. W listopadzie ukazała się reedycja albumu Born To Die, który odniósł wielki sukces na światowej scenie muzycznej. To właśnie popularność krążka skłoniła Lanę do wydania reedycji, która także okazała się jedną z najchętniej kupowanych płyt. Ponadto reedycja wzbogacona została o 9 premierowych utworów.

Zobacz na Eska.pl

Kariera Lany w przeciwieństwie do innych gwiazd została zaplanowana. Wokalistka jest córką milionera, a jej pseudonim to dzieło menadżerów. To jeden z najczęstszych zarzutów, jakie stawiają jej antyfani. Lana ma jednak wielkie grono fanów, którzy cenią jej twórczość. Trzeba przyznać, że jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Lana Del Rey znana jest między innymi z hitów Blue Jeans oraz Summertime Sadness. Zobacz teledyski do tych hitów na Eska.pl!

Zobacz Blue Jeans - Lana Del Rey

Zobacz Summertime Sadness - Lana Del Rey

Nie czytałeś jeszcze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze