Lady Gaga zapowiada nową piosenkę zatytułowaną Sex Dreams! Kawałek znajdzie się na jej płycie ARTPOP [VIDEO]

2013-02-06 21:30

Lady Gaga pochwaliła się swoim fanom tytułem nowej piosenki z ARTPOP. Kawałek Sex Dreams z pewnością znajdzie się na trackliście czwartej solowej płyty gwiazdy. Amerykańska wokalistka udostępniła także fragment tekstu do zapowiedzianej piosenki. O czym będzie śpiewać Lady Gaga w Sex Dreams? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Lady Gaga postanowiła zdradzić światu tytuł jednej ze swoich nowych piosenek, które z pewnością usłyszmy na wyczekiwanym przez fanów albumie ARTPOP. O utworze Sex Dreams Małe Potworki dowiedziały się z Twittera gwiazdy, gdzie dodatkowo piosenkarka pochwaliła się fragmentem tekstu do kawałka. Wokalistka w Sex Dreams zaśpiewa o nieprzyzwoitych myślach.

Obydwoje mogliśmy być złapani, obydwoje jesteśmy skazanymi przestępcami własnych myśli - Sex Dreams z ARTPOP - napisała na Twitterze Lady Gaga.

Do tej pory nie jest potwierdzona oficjalna data premiery ARTPOP. Według pojawiających się w sieci informacji płyta pojawi się w sklepach późną wiosną 2013 roku. W oczekiwaniu na nowe piosenki amerykańskiej pop gwiazdy przypominamy jej największe hity!

>>> Lady Gaga oszukiwała na YouTube? Pop gwiazda oskarżona o manipulowanie liczbą odsłon swoich nagrań [VIDEO]


Zobacz na Eska.pl Poker Face - Lady Gaga!
Zobacz na Eska.pl Bad Romance - Lady Gaga!
Zobacz na Eska.pl Born This Way - Lady Gaga!JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze