Lady Gaga ogłasza Joanne World Tour. Kiedy i gdzie zagra?

2017-02-06 12:00
Lady Gaga rusza w Joanne World Tour: daty i miejsca
Autor: fot. Bulls Lady Gaga rusza w Joanne World Tour: daty i miejsca

Lady Gaga Ogłasza Joanne World Tour! Kiedy i gdzie piosenkarka wystąpi w ramach światowej trasy koncertowej promującej jej najnowszy album? Daty i miejsca koncertów na 2017 rok do sprawdzenia już teraz!

Lady Gaga rusza w Joanne World Tour! Tuż po spektakularnym występie na Super Bowl 2017 gwiazda ogłosiła daty i miejsca występów w ramach światowej trasy koncertowej promującej jej najnowszą płytę. Little Monsters z Europy muszą się jednak uzbroić w cierpliwość, bo choć trasa rozpoczyna się już 1 sierpnia 2017 roku w kanadyjskim Vancouver, to na nasz kontynent Gaga dotrze dopiero pod koniec września. 

>> Koncerty 2017 w Polsce: kto wystąpi? Zagrają u nas największe gwiazdy!

Joanne World Tour - daty i miejsca koncertów

W tym miejscu mam też niestety niezbyt dobrą wiadomość dla fanów z Polski. Wykonawczyni hitu Million Reasons niestety po raz kolejny nie uwzględniła żadnego polskiego miasta w swojej koncertowej rozpisce. Wielbiciele Mother Monster chcąc zobaczyć swoją idolkę na żywo, będą musieli zdecydować się na wycieczkę do Londynu (9.10), Berlina (26.10) lub innego miasta w Europie, gdzie gwiazda zatrzyma się w ramach Joanne World Tour. Pełną listę z datami i miejscami koncertów w ramach trasy koncertowej Lady Gagi na 2017 możecie sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej artystki. Bilety na większość występów dostępne są od 10 lutego.

Lady Gaga to jedna z największych skandalistek współczesnej sceny. Chociaż dziś nie jest już tak szokująca jak na początku swojej kariery, jeszcze niedawno jej koncerty wywoływały wielkie kontrowersje. Zobaczcie sami!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze