Lady Gaga i BLACKPINK ujawniły oficjalny klip do Sour Candy. Trójwymiarowe wideo przeniesie cię do cyfrowej wyobraźni

2020-06-17 10:41 EK
Lady Gaga i BLACKPINK ujawniły oficjalny klip do Sour Candy. Trójwymiarowe wideo przeniesie cię do cyfrowej wyobraźni
Autor: płyta Chromatica/Universal Music Poland, screen z YouTube/BLACKPINK Lady Gaga & BLACKPINK

Na ten moment czekał chyba każdy fan dziewczyn! W sieci pojawił się oficjalny teledysk do kawałka Lady Gagi i BLACKPINK - Sour Candy. Lyric Video jest nie tylko bardzo kolorowe, ale co ciekawe również trójwymiarowe. Więcej na temat współpracy artystek oraz o ich sukcesie, dowiesz się na ESKA.pl.

Lady Gaga i BLACKPINK - piosenka Sour Candy, bez wątpienia stała się hitem na całym świecie. Nie dość, że znalazła się na najnowszym krążku Chromatica Lady Gagi, to w dodatku została bardzo dobrze odebrana. Kiedy tylko kawałek pojawił się w sieci pobił w szybkim tempie rekord, który należał do Seleny Gomez i singla Fetish. W ciągu kilku dni pod audio Gagi i BLACKPINK w serwisie YouTube, licznik wskazał ponad 58 milionów odsłon. 16 czerwca 2020 roku w sieci oficjalnie pojawiło się lyric video do kawałka artystek. Przez 15 godzin od swojej premiery, zgromadził 1,5 miliona wyświetleń i bardzo dużo komentarzy, które w większości oczywiście są pozytywne.

Lady Gaga i dziewczyny z BLACKPINK, to najchętniej oglądana i odsłuchiwana współpraca. Ich numer Sour Candy mogliście posłuchać premierowo, klika dni temu w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Ponadto audio znalazło się również w notowaniu karty na czasie YouTube - aż dwa razy.

Lady Gaga i BLACKPINK - Sour Candy

Lady Gaga opublikowała we wtorek 16 czerwca lyric video ze współpracy z dziewczynami z BLACKPINK. Animowany klip jest nie tylko kolorowy, ale również sprawia, że odbiorca może odbyć podróż do cyfrowej wyobraźni. W lewym górnym rogu pojawia się ruchome okno dialogowe, które zawiera teksty w języku angielskim i koreańskim. Dodatkowo pojawiają się przy nich zdjęcia artystek. Teledysk składa się z serii świecących w przestrzeni plam. Lady Gaga dominuje kolorem różowym, przypominając kroplę. Róż nawiązuje do większości jej teledysków, a także albumu Chromatica.

Koniecznie obejrzyjcie poniżej najnowszy klip Lady Gagi i BLACKPINK - Sour Candy i zobaczcie, gdzie poniesie was wyobraźnia.

Hotplota.pl: Lady Gaga, Dakota Johnson i Kylie Jenner randkują. Odmrażanie trwa!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze