kuqe 2115 - nowa płyta i piosenka. Na ten moment czekali fani rapera od Bedoesa!

i

Autor: Sony Music Poland kuqe 2115 - nowa płyta i piosenka. Na ten moment czekali fani rapera od Bedoesa!

PREMIERA

kuqe 2115 - nowa płyta i piosenka. Na ten moment czekali fani rapera od Bedoesa!

2024-06-19 11:24

Wśród fanów polskiego rapu raczej trudno byłoby znaleźć osobę, która nie słyszała o debiutanckim albumie kuqe 2115, reprezentanta 2115 Label. Przez lata ten wciąż nieopublikowany krążek urósł do miana legendy, bowiem jak dotąd nie ukazał się ani jeden promujący go singiel. To zmieniło się właśnie dziś, wraz z premierą „intro do płyty mojego życia” – utworu stworzonego przez kuqe 2115 we współpracy z francisem, który zapowiada jego debiutancki solowy album. Kawałek jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk można obejrzeć na naszej stronie.

Spis treści

  1. Kuqe 2115 - nowa piosenka

kuqe 2115 to postać doskonale znana polskim słuchaczom, głównie dzięki wieloletniej współpracy z Bedoesem 2115. Początki ich przyjaźni sięgają dekadę wstecz i przez cały ten czas byli ze sobą związani również na płaszczyźnie muzycznej. kuqe 2115 od samego początku występował na scenie z Bedoesem 2115 jako hypeman, udzielał się gościnnie na jego albumach i w kolektywnym projekcie ekipy 2115 „Rodzinny Biznes”, ale już w 2018 roku został zapowiedziany jego solowy projekt, który światło dzienne miał ujrzeć rok później. Tak się jednak nie stało i przez następne 6 lat fani nieustannie dopytywali reprezentanta 2115 Label o datę premiery jego debiutanckiego krążka. Cierpliwość popłaca, bowiem ten ukaże się już niebawem!

Smolasty z nowym, motywacyjnym singlem "Dalej". W klipie reprezentantka Polski w piłce nożnej

Nie uwierzysz jak wygląda dziś Eminem! Od ponad ćwierć wieku ten raper jest idolem pokoleń

Kuqe 2115 - nowa piosenka

Pierwszym utworem promującym debiutancki album kuqe 2115 jest stworzone we współpracy z francisem „intro do płyty mojego życia”. Zanim trafił do sieci, fani mogli posłuchać go przedpremierowo podczas specjalnego wydarzenia zorganizowanego w przeddzień premiery w jednym z warszawskich barów.

Określonego jako „6. urodziny debiutanckiej płyty kuqe 2115” – tak, cały czas mówimy o albumie, który jeszcze się nie ukazał! To jednak nie stanowiło żadnej przeszkody dla fanów artysty, którzy licznie pojawili się w centrum Warszawy, by wspólnie z nim świętować premierę pierwszego singla promującego to wydawnictwo.