Kuchenne Rewolucje 2021: pomoc Magdy Gessler potrzebna jak nigdy! Ciężka sytuacja restauratorów

2021-01-28 9:27 Materiał partnerski AW
Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe

Magda Gessler przemierza całą Polskę i pomaga upadającym restauracjom już od ponad dekady! Przez ten czas restauratorce udało się uratować dziesiątki miejsc, które inaczej nie miałyby szans na przetrwanie. Popularność Kuchennych Rewolucji sprawiła, że w 2021 roku czeka nas już 22. sezon programu, który premierowo będzie można oglądać na Player.pl! Tym razem postawione przed Magdą zadanie będzie wyjątkowo trudne.

Kuchenne Rewolucje 2021: w tym sezonie pomoc Magdy Gessler będzie nieodzowna. Z powodu pandemii coraz więcej restauracji boryka się z ogromnymi problemami, a właściciele lokali tracą nadzieję na poprawę. W 22. sezonie Kuchennych Rewolucji kreatorka smaku i stylu będzie musiała włożyć dwa razy więcej wysiłku w to, aby postawić na nogi lokale, które odwiedzi.

Kuchenne Rewolucje 2021: pomoc Magdy Gessler potrzebna jak nigdy!

W 22. sezonie Kuchennych Rewolucji na mapie Magdy Gessler znajdzie się między innymi Częstochowa, gdzie restaurację otworzyli Robert i Dorota. Wspólny biznes miał być spełnieniem ich marzeń, jednak okazał się wielkim utrapieniem. Żadne z nich nie ma bowiem pojęcia o gastronomii, co widać w karcie - w menu można znaleźć wszystko, od pizzy, po kuchnię tajską. Brak doświadczenia właścicieli przekłada się także na chaos wśród personelu. Para, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka, martwi się o przyszłość restauracji. Czy Magda Gessler okaże się dla nich ratunkiem?

Kamera Kuchennych Rewolucji zawita także w Słupsku, gdzie Jolanta postanowiła przejąć dawny lokal - restaurację Mikołajek - w zabytkowej kamienicy. Kobieta, która ma już pewne sukcesy w gastronomii, zdecydowała się wziąć kredyt na 90 tys. zł i wierzyła w sukces popularnego kiedyś Mikołajka. Niestety - inwestycja okazała się zupełnie nietrafiona, a nowy lokal świeci pustkami. Co więcej, wszystkie zarobione w innej restauracji pieniądze Jolanta musi dokładać do utrzymania Mikołajka. Dlatego postanowiła chwycić się ostatniej deski ratunku i wezwała Magdę Gessler.

Kuchenne Rewolucje tym razem swoją premierę wyjątkowo mają na platformie Player! To właśnie tutaj premierowo trafi pierwszy odcinek 22. sezonu, który można oglądać bezpłatnie już od 14 stycznia. Na Player trafi łącznie sześć odcinków, a każdy z nich będzie można oglądać premierowo w kolejny czwartek. Premiera Kuchennych Rewolucji jeszcze nigdy nie odbyła się tak wcześnie!

Kuchenne rewolucje
Autor: Materiały Prasowe Link: Zobacz!
Najnowsze