Kuba Karaś - wiek, Piotr Rogucki, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, The Dumplings, piosenki, Instagram

2022-12-07 14:46
Kuba Karaś
Autor: AKPA Kuba Karaś - kim polski wokalista?

Kuba Karaś to polski muzyk, którego z pewnością znają fani muzyki alternatywnej. To także postać, którą powinny znać osoby zainteresowane showbiznesem, ponieważ media plotkarskie często pisały o jego związkach. Co więcej wiadomo na jego temat? Postanowiliśmy zebrać najważniejsze ciekawostki o tym artyście w jednym miejscu.

Kuba Karaś (przez niektórych znany również jako Jakub Karaś) to polski wokalista, który cieszy się uznaniem i popularnością wśród fanów muzyki alternatywnej. Wiek, Piotr Rogucki, Julia Wieniawa, Jessica Mercedes, The Dumplings, piosenki, Instagram to frazy, które najczęściej pojawiają się obok jego nazwiska w wyszukiwarkach internetowych. Postanowiliśmy znaleźć informacje na te tematy i zgromadzić je w tym artykule.

Półnagi Michał Szpak pozuje w Paryżu. Zasłonił się tylko balonem!

Kuba Karaś - wiek

Kuba Karaś urodził się 2 lutego 1996 roku. W 2022 skończył 26 lat.

Kuba Karaś - Piotr Rogucki

Piotr Rogucki to artysta, który współpracuje z Kubą Karasiem. Razem tworzą duet Karaś/Rogucki. Wspólną muzykę zaczęli wydawać w 2019 roku.

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Kuba Karaś - Julia Wieniawa

Kuba Karaś i Julia Wieniawa są dobrymi znajomymi. W 2021 roku wydali też swoją wersję piosenki Nie mam dla Ciebie miłości, którą w oryginale wykonuje Skubas.

Kuba Karaś - Jessica Mercedes

Kuba Karaś znany jest również ze związku z jedną z najpopularniejszych polskich influencerek - Jessicą Mercedes. Zgodnie z informacjami w mediach plotkarskich kilka razy rozstawali się i potem do siebie wracali. Z ostatnich informacji podanych w sierpniu 2022 wynika, że aktualnie nie są razem.

Kuba Karaś - The Dumplings

The Dumplings to prawdziwe gwiazdy polskiej muzyki alternatywnej. To duet, który Kuba Karaś tworzy razem z Justyną Święs. Ich największy hit to Kocham być z tobą.

Kuba Karaś - piosenki

Najpopularniejsze piosenki Kuby Karasia to:

  • Technicolor Yawn
  • Nie gotujemy
  • Kocham być z tobą
  • Raj
  • Bolesne strzały w serce
  • Katrina

Kuba Karaś - Instagram

Kubę można znaleźć na Instagramie na profilu o nazwie ipnops. Obserwuje go ponad 45 tysięcy osób. Jedno z jego zdjęć zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze