Półnagi Michał Szpak pozuje w Paryżu. Zasłonił się tylko balonem!

2022-12-06 17:11 AR
Michał Szpak pozuje z balonem
Autor: AKPA; Instagram.com/michal_szpakofficial Michał Szpak pozuje z balonem w Paryżu.

Michał Szpak znowu szokuje. Popularny polski wokalista znany jest ze swoich odważnych stylizacji i wielu kontrowersji. Teraz pokazał zdjęcie, które zrobił podczas pobytu w Paryżu. jest na nim niemal całkowicie nago! Zasłania go tylko pomarańczowy balon. Pod fotografią posypały się komentarze. Co pisali internauci?

Michał Szpak pojechał do Paryża, aby świętować wyjątkową okazję. - Paryż jako urodzinowy prezent… why not !! Tętni to miasto, każda jego tkanka i dzielnica. Coś jest, co nie pozwala na zapomnienie. Dziękuję za prezent - czytamy w jego mediach społecznościowych. Artysta zamieszczał na swoim InstaStories zdjęcia z jednego z najpopularniejszych miast świata. Internauci najbardziej zwrócili jednak uwagę na to, które opublikowane zostało na jego feedzie. Widzimy na nim Michała stojącego na łóżku w paryskim hotelu. Dodatkowo jest na nim prawie nago! Widzimy go bez koszulki, a krocze zasłonięte jest wielkim, urodzinowym balonem.

Michał Szpak wyjawił swoją orientację. Niewiele jest tak wyzwolonych osób

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji

Michał Szpak szokuje na Instagramie. Komentarze

Michał Szpak znany jest z kontrowersji i niejednokrotnie pokazywał już części swojego ciała, zarówno na koncertach, jak i na zdjęciach w social mediach. Z tego powodu jego ostatnie fotografie z Paryża nie powinny dziwić jego najwierniejszych fanów. I faktycznie tak było, ponieważ pod zdjęciem, które zamieszczamy niżej, pojawiły się niemal same pozytywne komentarze. Sprawdź, co pisali internauci.

Michał Szpak zaśpiewał hit Queen. Ciarki na całym ciele gwarantowane!

Spełnienia marzeń. Widząc pierwsze zdjęcie mam obraz MA MA MARLENA!

Piękne obrazki.

Totalne szaleństwo. W Paryżu piżamy zastępują balony w modnym kolorze.

Budzę się wcześnie rano, wchodzę na Instagram, widzę zdjęcie Michała z pomarańczowym balonem i mam dobry humor na cały dzień.

Ty wariacie!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE