Kuba Badach - wiek, żona, dzieci, koncerty. Co wiemy o jurorze The Four: Bitwa o sławę?

2020-03-07 16:30 MK
Kuba Badach
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Już niebawem na antenie telewizji Polsat wystartuje nowe talent show - The Four: Bitwa o sławę, gdzie zmagania uczestników oceniać będzie jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut oraz Kuba Badach. Dla wielu widzów, to twórczość ostatniego z nich może być nie do końca znana. Na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o jednym z najbardziej uznanych polskich muzyków i kompozytorów.

Kuba Badach - wiek, żona, dzieci, koncerty: oto kwestie, które najbardziej interesują internautów w kontekście Kuby Badacha. Choć artysta jest aktywny na scenie muzycznej już od wielu lat, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. W związku z tym, że Jakub oficjalnie dołączył do panelu jurorskiego The Four: Bitwa o sławę, przygotowaliśmy dla was garść najważniejszych informacji o nim.

Kuba Badach - wiek

Internauci często poszukują w sieci odpowiedzi na pytanie: ile lat ma Kuba Badach? Otóż, kompozytor i wokalista skończy w tym roku 44 lata. Urodził się on bowiem 24 sierpnia 1976 roku w Krasnymstawie.

Kuba Badach - żona

O tym, że muzyka łączy ludzi przekonał się również Kuba Badach. Mianowicie, artysta poznał swoją żonę na koncercie Ani Karwan. Od 2012 roku, pozostaje on w związku małżeńskim z córką prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - Aleksandrą Kwaśniewską.

Kuba Badach - dzieci

Czy Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają dzieci? Nie. Para nie doczekała się potomstwa. W maju 2019 roku, pod jednym z komentarzy, żona kompozytora tak skwitowała sugestię jednego z internautów, jakoby powinna myśleć już o założeniu rodziny: - fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kuba Badach - koncerty

Kuba jest bardzo aktywnym muzykiem. Mimo udziału w show, nie zrezygnował z zaplanowanych koncertów. Artysta pojawi się na pewno jako gość na trasie Artura Andrusa, a także zagra kilka koncertów w ramach własnego tournee Oldschool. Wszystkie terminy znajdziecie na jego oficjalnym Facebooku.

Najnowsze