Kuba Badach - wiek, żona, dzieci, koncerty. Co wiemy o jurorze The Four: Bitwa o sławę?

2020-10-16 11:57
Kuba Badach
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

The Four: Bitwa o sławę wraca na antenę telewizji Polsat. W talent show zmagania uczestników oceniać będzie jury w składzie: Natalia Nykiel, Igor Herbut oraz Kuba Badach. Dla wielu widzów, to twórczość ostatniego z nich może być nie do końca znana. Na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o jednym z najbardziej uznanych polskich muzyków i kompozytorów.

Kuba Badach - wiek, żona, dzieci, koncerty: oto kwestie, które najbardziej interesują internautów w kontekście Kuby Badacha. Choć artysta jest aktywny na scenie muzycznej już od wielu lat, niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. W związku z tym, że Jakub oficjalnie dołączył do panelu jurorskiego The Four: Bitwa o sławę, przygotowaliśmy dla was garść najważniejszych informacji o nim.

Kuba Badach - wiek

Internauci często poszukują w sieci odpowiedzi na pytanie: ile lat ma Kuba Badach? Otóż, kompozytor i wokalista skończy w tym roku 44 lata. Urodził się on bowiem 24 sierpnia 1976 roku w Krasnymstawie.

Kuba Badach - żona

O tym, że muzyka łączy ludzi przekonał się również Kuba Badach. Mianowicie, artysta poznał swoją żonę na koncercie Ani Karwan. Od 2012 roku, pozostaje on w związku małżeńskim z córką prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego - Aleksandrą Kwaśniewską.

Kuba Badach - dzieci

Czy Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają dzieci? Nie. Para nie doczekała się potomstwa. W maju 2019 roku, pod jednym z komentarzy, żona kompozytora tak skwitowała sugestię jednego z internautów, jakoby powinna myśleć już o założeniu rodziny: - fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty.

ESKA XD #005

Kuba Badach - koncerty

Kuba jest bardzo aktywnym muzykiem. Wszystkie aktualne informacje o koncertach znajdziecie na jego oficjalnym Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze