Która godzina jest teraz w Tokio? Jaka GODZINA w Tokio? [CZAS]

2021-07-26 9:32
Która godzina jest teraz w Tokio? Jaka GODZINA w Tokio? [CZAS]
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS Która godzina jest teraz w Tokio? Jaka GODZINA w Tokio? [CZAS]

Która jest godzina teraz w Tokio? Aktualny czas w stolicy Japonii interesuje wiele osób ze względu na Igrzyska Olimpijskie. Polscy kibice zarywają noce, by obejrzeć mecze polskich siatkarzy, tenisistów, czy rywalizację naszych lekkoatletów i wioślarzy. Jaki jest czas w Tokio? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Która godzina jest teraz w Tokio? [CZAS]

Która godzina jest teraz w Tokio? Jaka godzina w Tokio? Zastanawiacie się, jaki jest czas w Tokio, a także jaka jest różnica czasu między Polską a Japonią? Jeśli poszukujecie odpowiedzi na te pytania, to dobrze trafiliście. Podrzucamy szczegóły i aktualny czas w Tokio w tym miejscu. Niewątpliwie to ważna kwestia dla osób, które śledzą Igrzyska Olimpijskie i nie chcą przegapić najważniejszych momentów wydarzenia. Starty Polaków w Tokio 2020 to przede wszystkim mecze siatkarzy, rywalizacja naszych lekkoatletów, wyścigi kolarzy, a także starcia biało-czerwonych tenisistów. Kibice zarywają noce, by obejrzeć najbardziej emocjonujące zmagania. 

Materiał Partnera

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w 2021 roku obchodzi Jubileusz 65-lecia. To #WielkieChwile nie tylko dla spółki, lecz także dla wszystkich miłośników sportu i kultury, którzy wiedzą, że ta znana Polakom firma była, jest i będzie największym mecenasem obu dziedzin życia.

Marcin Lewandowski przed IO: To rywale myślą, jak wygrać z Lewandowskim

Która godzina jest teraz w Tokio? [CZAS]

Jaki jest czas w Tokio? Która jest godzina na Igrzyskach Olimpijskich? Kibice w Europie muszą zarywać noc, by obejrzeć rywalizację w najważniejszych dyscyplinach. Warszawę od Tokio dzieli ponad 8,5 tys. kilometrów, co oznacza, że różnica czasu jest znacząca. Która godzina jest teraz w Tokio? Gdy w Japonii jest godzina 11:00, w Polsce mamy 04:00 rano. Pomiędzy Tokio a Warszawą jest 7 godzin różnicy. 

Mecze siatkarzy w Tokio 2020: kiedy, z kim i o której gra Polska?

Najnowsze