Kto jest rodakiem Cristiano Ronaldo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-07-17 20:34 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Który z wymienionych jest rodakiem Cristiano Ronaldo? Takie pytanie padło w programie Milionerzy. Uczestnik walczył o milion złotych. Aby zgarnąć najwyższą wygraną, musiał wybrać poprawną odpowiedź spośród czterech wariantów. Jak ona brzmiała? Dowiedzcie się na ESKA.pl!

Teleturniej Milionerzy to niepowtarzalna okazja, aby wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Do zwycięstwa potrzebna jest wszechstronna wiedza, która przyda się podczas odpowiedzi na 12 pytań. Który z wymienionych jest rodakiem Cristiano Ronaldo? Tak krótkie pytanie padło w jednym z odcinków programu Milionerzy. Uczestnik, udzielając poprawnej odpowiedzi, mógł wygrać 20 tysięcy złotych. Do wyboru były oczywiście 4 warianty odpowiedzi: A) Roberto Mancini B) Jose Mourinho C) Mauricio Pochettino D) Pep Guardiola. 

Zobacz też: Instagram - jak zdobyć obserwujących? Zrób zdjęcia w tych miejscach!

Który z wymienionych jest rodakiem Cristiano Ronaldo? - odpowiedź na pytanie z Milionerów

Który z wymienionych jest rodakiem Cristiano Ronaldo? By odpowiedzieć na to pytanie uczestnik skorzystał z opcji pół na pół. Dzięki podpowiedzi do wyboru zostały mu jedynie warianty B i C. W tej sytuacji zdecydował, że rodakiem Cristiano Ronaldo jest B) Jose Mourinho. Była to poprawna odpowiedź! 

Najnowsze