KSW - AdBuster nowym zawodnikiem federacji?! Kiedy walka?

i

Autor: fot. https://www.instagram.com/adbunio/ KSW - AdBuster nowym zawodnikiem federacji?! Kiedy walka?

KSW - AdBuster nowym zawodnikiem federacji?! Kiedy walka?

2017-11-07 12:45

AdBuster nowym zawodnikiem federacji KSW? Kiedy popularny YouTuber pojawi się w okrągłej klatce? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły na ESKA.pl

KSW - AdBuster pojawi się na liście zawodników federacji? Pogromca reklam ma ogromne szanse, by stanąć w okrągłej klatce na gali, za którą odpowiada Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Marek Hoffman swego czasu bardzo poważnie podszedł do treningów MMA. Stworzył kanał Być Jak Jan Błachowicz, na którym pokazywał relację z sali treningowej, siłowni, a także ujawniał tajniki odpowiedniej diety. 

AdBuster w KSW - kiedy walka?

AdBuster zapisał się do amatorskiej ligi MMA, gdzie zbierał pierwsze doświadczenie. Trenował m.in. z Tomaszem Knapem z Fightman Bochnia czy Oskarem Piechotą. Skąd sygnał, że gwiazda internetu podpisze kontrakt z KSW? Marek Hoffman na swoim facebookowym profilu pochwalił się zdjęciem z logo federacji. Momentalnie wiele osób zaczęło spekulować w temacie jego nadchodzącej walki. Być może dojdzie do niej w 2018, bo jak zdradził właściciel Konfrontacji Sztuk Walki będzie to kluczowy rok dla federacji. W całym roku chcą zorganizować 12 małych gal, 4 duże i 1 zagraniczną.

Siedzimy i kłócimy się, kto ma większe prawa do słowa "konfrontacja" ? #adbuster #ksw #mma #cichosza Post udostępniony przez Marek Hoffmann (@adbunio)

AdBuster w KSW to dobra wiadomość dla jego internetowych fanów. Zanim jednak dostaniemy potwierdzenie tej informacji czekają nas emocje w trakcie KSW 41, gdzie w walce wieczoru zmierzy się Popek z Tomaszem Ośweicińskim!

KSW 41 - KARTA WALK. Kto walczy w Katowicach 23.12.2017?

Autor: brak danych

  KSW 41 - KARTA WALK wygląda bardzo ciekawie, więc walki na pewno rozgrzeją widzów w katowickiej hali i przed szklanymi ekranami. Kto walczy na KSW 41? Zawodnicy, którzy pod koniec grudnia staną w okrągłej klatce są już znani. Na KSW w Spodku 23.12.2017 nie z