KSW 41 - walka wieczoru Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis

i

Autor: Fot. EFC Worldwide, Accredito.com KSW 41 - walka wieczoru Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis

KSW 41 - walka wieczoru Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis

2017-10-30 15:04

Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis to walka wieczoru na KSW 41! Szczegóły starcia w katowickim Spodku - na ESKA.pl!

KSW 41 - Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis to walka wieczoru na gali w Katowicach. Stawką pojedynku będzie tytuł mistrza KSW w kategorii półśredniej. Zapowiada się bardzo wyrównany pojedynek i wszyscy fani wybierający się do hali Spodek na pewno nie będą zawiedzeni. Walki na KSW 41 odbędą się już 23 grudnia. W okrągłej klatce zobaczymy również m.in. Popka, Artura Sowińskiego i Tomasza Oświecińskiego.

KSW 41 - Borys Mańkowski vs Dricus Du Plessis

Dricus Du Plessis (11-1, 3 KO, 8 Sub) to podwójny mistrz południowoafrykańskiej organizacji EFC. 23-letni Afrykaner jest mistrzem w limicie 170 funtów największej organizacji w RPA Extreme Fighting Championship od czerwca 2016. Natomiast w sierpniu tego roku dorzucił do swojej kolekcji tytuł w kategorii wyżej, poddając w zaledwie 90 sekund czempiona BAMMA Yannicka Bahatiego. Du Plessis zanotował w swojej zawodowej karierze jedenaście zwycięstw, w tym wszystkie przed czasem, trzy przez nokaut i osiem przez poddanie.

Dla Mańkowskiego występ w Katowicach to powrót po niezwykle wyrównanej walce z Mamedem Khalidovem na KSW 39: Colosseum. Dzień przed wigilią „Diabeł Tasmański” będzie po raz czwarty bronił swojego pasa w kategorii półśredniej. Przed starciem z Khalidovem, 28-latek mógł się pochwalić serią sześciu kolejnych zwycięstw m.in. nad Aslambekiem Saidovem, Davidem Zawadą, Jessem Taylorem i Johnen Maguirem.

KSW 41 - walki

W dwóch pozostałych walkach wieczoru wydarzenia w katowickim Spodku, Popek Monster skrzyżuje rękawice z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim, a w ekscytującym rewanżu o pas KSW w wadze piórkowej Kleber Koike Erbst po raz drugi skrzyżuje rękawice z Arturem „Kornikiem” Sowińskim.

KSW 41 - KARTA WALK. Kto walczy w Katowicach 23.12.2017?

Autor: brak danych

  KSW 41 - KARTA WALK wygląda bardzo ciekawie, więc walki na pewno rozgrzeją widzów w katowickiej hali i przed szklanymi ekranami. Kto walczy na KSW 41? Zawodnicy, którzy pod koniec grudnia staną w okrągłej klatce są już znani. Na KSW w Spodku 23.12.2017 nie z