KSW 41 PPV - jak wykupić, a jak oglądać KSW za darmo?

i

Autor: fot. EAST NEWS KSW 41 PPV - jak wykupić, a jak oglądać KSW za darmo?

KSW 41 PPV - jak wykupić, a jak oglądać KSW za darmo?

2017-12-19 10:21

Transmisja KSW 41 dostarczy kibicom ogromnych emocji! Jak i po ile wykupić KSW w PPV? Czy transmisja za darmo będzie dostępna? Przekonajcie się i sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl

KSW 41 PPV - cena nie powinna nikogo zniechęcić do obejrzenia gali! Niektórzy jednak zastanawiają się czy KSW 41 online za darmo będzie udostępniona na jakimś serwerze. Każdy chce zobaczyć, jak będą wyglądać walki na KSW 23 grudnia. Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek Borysa Mańkowskiego, Artura Sowińskiego, a także Popka z Tomaszem Oświecińskim.

KSW 41 PPV - jak wykupić, ile kosztuje

KSW 41 w PPV umożliwi wam oglądanie hitowych starć. Wykupując transmisję otrzymacie możliwość zobaczenia walk w jakości LQ, SD i HD, funkcje DVR (cofanie transmisji) oraz zobaczycie zakulisowe materiały. Mało tego nagrany materiał dostępny będzie przez 72h. 

KSW 41 - KARTA WALK. Kto walczy w Katowicach 23.12.2017?

Autor: brak danych

  KSW 41 - KARTA WALK wygląda bardzo ciekawie, więc walki na pewno rozgrzeją widzów w katowickiej hali i przed szklanymi ekranami. Kto walczy na KSW 41? Zawodnicy, którzy pod koniec grudnia staną w okrągłej klatce są już znani. Na KSW w Spodku 23.12.2017 nie z

Jak wykupić KSW 41 PPV? Wystarczy, że wejdziecie na stronę https://kswtv.com/ i wykupicie kod dostępu. Następnie przepiszecie go po przejściu na odpowiedni kanał w waszym dekoderze. Cena transmisji KSW wynosi 40 zł.

KSW 41 za darmo - transmisja

KSW 41 za darmo będzie dostępne? Niestety, transmisja z katowickiego Spodka i walk, które tam się odbędą bezpłatnie nie będzie udostępniona. Często w sieci pojawiają się nielegalne streamy, ale osoby, które je udostępniają szybko są weryfikowane. Tak było podczas KSW 37, kiedy to jeden z internautów wrzucił obraz z gali, a niedługo później otrzymał wezwanie do sądu. 

KSW 41 na żywo dostarczy wszystkim niesamowitych emocji. 23 grudnia galę w hali Spodek w Katowicach zobaczy zapewne komplet publiczności!

KSW 41 - BILETY, ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE

Autor: brak danych

  KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY to podstawowe informacje jeśli chodzi o kolejną galę Federacji, za którą odpowiada Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Po raz kolejny organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. W trakcie wielkiej gali zobaczymy m.in. elektryzując