KSW 40 - kto walczy? [LISTA ZAWODNIKÓW]

i

Autor: fot. EAST NEWS KSW 40 - kto walczy? [LISTA ZAWODNIKÓW]

KSW 40 - kto walczy? [LISTA ZAWODNIKÓW]

2017-10-22 19:53

Kto walczy na KSW 40? Nie zabraknie Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materli czy Mateusza Gamrota! Pełną listę zawodników znajdziecie na ESKA.pl!

KSW 40 - kto walczy na gali w Irlandii? Zawodnicy, którzy pojawią się w klatce na pewno rozgrzeją publiczność zarówno w hali, jak i przed telewizorami. Nie zabraknie powracającego do ringu Michała Materli oraz Mariusza Pudzianowskiego, który zmierzy się z legendarnym Jamesem McSweeney'em. Walki na KSW 40 w Irlandii zapowiadają się naprawdę bardzo interesująco!

KSW 40 - Popek będzie walczyć w Irlandii? Kiedy walka rapera?

Autor: brak danych

  KSW 40 - Popek będzie walczyć w trakcie gali w Irlandii? Wielu kibiców nie może się doczekać aż twórca hitu Wodospady wróci do ringu. Ich niecierpliwość jest jeszcze większa szczególnie po ostatnim zwycięstwie rapera. Popek na KSW na PGE Narodowym

KSW 40 - kto walczy, zawodnicy

Prawie już wiemy, kto walczy na KSW 40. Zawodnicy zostali ogłoszeni na kilkanaście dni przed galą, która na chwilę przeniosła się do Irlandii. Jakie starcia zobaczymy na KSW w Dublinie? Oto lista:

  • Mariusz Pudzianowski - Jay Silva
  • Michał Materla - Paulo Thiago
  • Mateusz Gamrot - Norman Parke (walka w systemie 5x5 o pas wagi lekkiej)
  • Konrad Iwanowski - Paul Lawrence
  • Maciej Jewtuszko - David Zawada
  • Michał Fijałka - Chris Fields 
  • Anzor Azhiev - Rywal nieznany 
  • Ariane Lipski - Rywal nieznany
  • TBA - TBA

KSW 40 odbędzie się wyjątkowo w niedzielę, 22 października 2017 roku. Kontynuując rozwój na europejskiej arenie - po niezwykle udanej gali w KSW 32: Road to Wembley - KSW ponownie zaprezentuje wyspiarskim fanom swoje znakomite show oraz najlepszych zawodników MMA w tej części świata. Jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się sercu stolicy Irlandii - Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena.

UWAGA: Z powodów zdrowotnych McSweeney nie może walczyć podczas KSW 40 w Dublinie. Rywalem Pudziana będzie Jay Silva (10-11-1, 6 KO, 2 SUB). Amerykański zawodnik już pięciokrotnie występował w oktagonach KSW. To ten zawodnik trzykrotnie zmierzył się z Michałem Materlą (2 razy przegrał, raz wygrał). Teraz Silva startuje w wadze ciężkiej i tam będzie starał się namieszać.

KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY

Autor: brak danych

  KSW 41 - DATA, MIEJSCE, BILETY, ZAWODNICY to podstawowe informacje jeśli chodzi o kolejną galę Federacji, za którą odpowiada Martin Lewandowski i Maciej Kawulski. Zapewne po raz kolejny organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Co prawda oficjalnie jeszcze nie wiemy,