KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016

2016-10-01 21:45
KSW 36 - transmisja online i w TV za darmo, bez płacenia? Walki 1.10.2016
Autor: fot. www.instagram.com/ksw_mma/ KSW 36 online i w TV

KSW 36 - streamy w internecie i na żywo transmisja w telewizji już 1 października 2016! Czy KSW live tym razem będzie za darmo? Efekty naszego poszukiwania sprawdzicie na ESKA.pl!

KSW 36 - transmisja online i w TV bez płacenia? Czy opcja oglądania KSW 1.10.2016 za darmo jest możliwa? Informacje od razu przekazujemy na ESKA.pl! Niestety, nie są one pozytywne, bo po raz kolejny organizatorzy uruchomią PPV. KSW 36 stream live to koszt 40 zł i nie ma sposobu, by oglądać nie płacąc. Nielegalne linki będą zablokowane. Osoby, które wykupią transmisje KSW 36 w telewizji i w internecie mają gwarancję, że obraz będzie w HD i bez żadnego zacinania!

KSW 36 transmisja online - za darmo

KSW 36 transmisja live w internecie, to opcja, z której skorzystają osoby będące wtedy w pracy bądź nie mogące akurat korzystać z komputera. Przedostatnia w 2016 roku gala Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się w sobotę, 1 października. Jedyny stream gwarantuje internetowa platforma ipla.tv i strona organizatora kswtv.com >> KSW 36: kto walczy? Zawodnicy KSW w Zielonej Górze - karta walk 

KSW 36 TV - gdzie oglądać

KSW 36 w TV za darmo nie będzie dostępna. Jeśli chcecie wykupić transmisje KSW 36, poszukajcie na swoim dekoderze kanału VOD. Tam powinniście znaleźć potrzebne informacje i szczegóły, w jaki sposób możecie cieszyć się oglądając walki zawodników. Podobnie będzie w przypadku następnej gali KSW 37, podczas której dojdzie do starcia Popek vs Pudzianowski. Zobaczcie szczegóły i wybierzcie swojego faworyta >> Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE!

Jeżeli kochacie sporty walki i czekacie na najbardziej spektakularne pojedynki KSW 36, już dziś obejrzyjcie darmowy film Fight Night na eskaGO. Piękna zawodniczka taekwondo na nielegalnych ringach mierzy się z osiłkami dwa razy większymi od siebie. Czy poradzi sobie jak mistrzowie KSW?

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze