Ksiądz w hiszpańskim The Voice śpiewa Angels. Lepszy niż zakonnica Cristina? [VIDEO]

2015-04-09 14:23

Ksiądz w hiszpańskim The Voice śpiewa Angels. Kim jest i ile lat ma Padre Damian? Jak trafił do La Voz Espana i czy jest lepszy niż zakonnica Cristina, która wygrała w jednej z włoskich edycji muzycznego talent show? Sprawdź!

Padre Damian Maria Mendes to gwiazda najnowszej edycji La Voz Espana czyli hiszpańskiej wersji muzycznego talent show The Voice. Ksiądz ma 28 lat, pochodzi z Madrytu, jest członkiem zakonu redemptorystów i pracował już jako misjonarz w Hondurasie oraz w Indiach. Jak sam przyznał - przy pomocy muzyki chce przekazywać światu miłość. Być może właśnie dlatego na eliminacjach zaśpiewał piosenkę Robbiego Williamsa - Angels, opowiadającą o pomagającej przetrwać trudne czasy miłości do aniołów.

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice Of Italy! Miny jurorów - bezcenne!

Niestety, La Voz Espana nie udostępniło jeszcze w sieci całego występu księdza Damiana, więc nie możemy zobaczyć reakcji jurorów (którzy w The Voice oceniają uczestników podczas eliminacji wyłącznie po głosie, nie widząc ich). Można jednak posłuchać, jak śpiewa Angels - naszym zdaniem spokojnie mógłby konkurować z oryginałem!

Padre Damian w La Voz EspanaRobbie Williams - Angels>>> Gra o Tron s05e01 online lub w telewizji - za darmo! Kiedy i gdzie oglądać?

Najnowsze