Gwiazdy

Krzysztof Szczepaniak to autor popularnych coverów piosenek Disneya? Teraz wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

2024-03-03 13:55

Krzysztof Szczepaniak - kim jest autor popularnych coverów disneyowskich przebojów? Krzysztof przekonał już nas do siebie talentem wokalnym, a niebawem będziemy mogli podziwiać go w kolejnej roli.

Krzysztof Szczepaniak - kim jest wokalista o niespotykanym głosie? Krzysztof ma już za sobą kilka sukcesów, między innymi możemy podziwiać jego wykonania znanych piosenek z filmów, które nagrywa na YouTubie razem ze współtwórcami kanału. Krzysztof poza talentem muzycznym ma również talent aktorski i sporo ról na koncie - jednak innych, niż się spodziewacie!

Kim jest Krzysztof Szczepaniak?

Krzysztof urodził się 22 lutego 1989 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, którą ukończył w 2014 roku. Krzysztof związany jest z warszawskim Teatrem Dramatycznym. Ma za sobą także wiele znanych ról dubbingowych, między innymi w Zwierzogrodzie, Księdze dżungli, Kopciuszku czy W głowie się nie mieści.

Szczepaniak ma ogromny talent wokalny, który możemy podziwiać dzięki filmom, które nagrywa na YouTubie na kanale Studia Accantus. Wcielił się tam między innymi w Skazę z Króla Lwa w piosence Przyjdzie czas.

Szczepaniak w 2018 roku wystąpił w 9. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a teraz, dla odmiany, pokaże swoje taneczne umiejętności w innym show Polsatu - "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczymy, jak mu pójdzie w rywalizacji o Kryształową Kulę, bo trzeba przyznać, że konkurencja jest ogromna.