Krzysztof "Kris" Adamski - wiek, wzrost, dzieci, Instagram. Kim jest choreograf w TTBZ?

2019-11-02 22:20 MK
Krzysztof Kris Adamski
Autor: facebook.com/adamskikris

Wszyscy fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo doskonale wiedzą znają Krzysztofa Krisa Adamskiego. To właśnie on odpowiada za choreografie uczestników, którzy co tydzień wcielają się w inne role. Co o nim wiemy? Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące polskiego reżysera i choreografa. Sprawdź je już teraz.

Krzysztof Kris Adamski - wiek, wzrost, rodzina, dzieci, Instagram: oto jedne z najczęściej wpisywanych fraz przez internautów w kontekście popularnego choreografa. Krzysztof Adamski jest znany przede wszystkim widzom programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mężczyzna odpowiada za przygotowanie uczestników do występu pod względem tanecznym. Na swoim koncie ma on także współprace z firmami, które popularne są na całym świecie oraz rolę w musicalu Metro.

Krzysztof Kris Adamski - wiek

Ile lat ma Krzysztof Adamski? Na to pytanie odpowiedzi poszukują internauci. Otóż, choreograf urodził się 24 marca 1970 roku w Koszalinie. Oznacza to, że w 2019 roku skończył on 49 lat.

Krzysztof Kris Adamski - wzrost

Internauci zastanawiają się również nad wzrostem Krzysztofa Adamskiego. Niestety, w sieci nie ma żadnych informacji na temat tego, ile mierzy on centymetrów.

Krzysztof Kris Adamski - rodzina, dzieci

Tancerz oraz reżyser jest przede wszystkim znany dzięki swojemu talentowi. Nie należy do grona osób publicznych, które chętnie dzielą się informacjami ze swojego życia prywatnego. Mimo tego, w sieci można znaleźć kilka jego wspólnych zdjęć z rodziną. Mężczyzna ma syna Mateusza oraz córkę Lenę. Kobietą życia Krzysztofa Adamskiego jest pani Magdalena.

Krzysztof Kris Adamski - Instagram

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych, umożliwiający interakcję z obserwatorami. Mimo tego, Krzysztof Adamski nie posiada tam swojego profilu. Można go jednak znaleźć na Facebooku pod nazwą Krzysztof KRIS Adamski.

Najnowsze