Krzysztof Kiersznowski grał nie tylko w filmach. Teledysk z jego udziałem ma 50 milionów odsłon!

2021-10-25 11:59
Krzysztof Kiersznowski
Autor: YouTube/Classic Official

Informacja o tym, że Krzysztof Kiersznowski nie żyje wstrząsnęła całą Polską. Uwielbiany i bardzo ceniony przez środowisko filmowe aktor zmarł w wieku 70 lat. Jego dorobek zostanie z nami jednak na zawsze. Z pewnością nie wszyscy wiedza o tym, że kilka lat temu artysta zagrał w teledysku. Co ciekawe, zrealizowanym do numeru disco polo.

Krzysztof Kiersznowski - teledysk z udziałem popularnego aktora był wielkim zaskoczeniem dla wszystkich fanów jego twórczości. Nikt bowiem w 2013 roku, kiedy miał on swoją premierę, nie spodziewał się tego, że jeden z najpopularniejszych polskich aktorów zdecyduje się na wystąpienie w klipie do piosenki disco-polo. Zmarły w wieku 70 lat Krzysztof Kiersznowski miał przecież na swoim koncie role w takich filmowych hitach jak Kiler, Kiler-ów 2-óch, Vabank czy Statyści. Miliony widzów kojarzyły go też z małego ekranu. Aktor podbił serca jako Stefan Górka, ojciec serialowej Kasi, w emitowanej od 2007 roku produkcji Barwy szczęścia. Pojawienie się Kiersznowskiego w teledysku disco polo było zatem prawdziwą sensacją. Wskazuje na to liczba jego wyświetleń. Do tej pory wideo do piosenki To nie przyjaźń tylko miłość wyświetlono blisko 50 milionów razy!

Sonda
Najlepsza rola Krzysztofa Kiersznowskiego to?

Krzysztof Kiersznowski - teledysk

Teledysk do piosenki zespołu Classic został bardzo dobrze przyjęty przez internautów, o czym świadczy ponad 70 tysięcy łapek w górę. Krzysztof Kiersznowski wystąpił w nim u boku Moniki Ordowskiej. Śmierć aktora wstrząsnęła członkami grupy muzycznej. Za pośrednictwem Instagrama artyści pożegnali legendę polskiej kinematografii, publikując kadr z klipu opatrzony wzruszającym opisem.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informacje o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego 🖤… brak słów.. bezradność.. żal.. niedowierzanie..# Na zawsze w naszych sercach! 💔R.I.P. - napisano.

Poniżej przypominamy klip, który wzbudził niemałą sensację w 2013 roku. Pamiętacie?

Cleo i Maryla o kulisach współpracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze