Krzysztof Ibisz

i

Autor: AKPA

WIADOMOŚCI

Krzysztof Ibisz w żałobie. Prezenter pożegnał bliską mu osobę

2023-09-30 12:27

Krzysztof Ibisz stracił bliską osobę. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz, macocha prezentera. Dziennikarz, wspólnie ze swoją przyrodnią siostrą Marią, zamieścił w sieci nekrolog. "Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka" - czytamy.

Rodzice Krzysztofa Ibisza rozwiedli się ze sobą, kiedy on miał jeszcze 4 lata. Jego ojciec Władysław ponownie się zakochał i zdecydował się założyć nową rodzinę. Wspólnie z drugą żoną, Ewą, para doczekała się córki Marii. Niestety ojciec Krzysztofa Ibisza zmarł w 2019 roku. Teraz dziennikarz ponownie jest w żałobie.

Krzysztof Ibisz pogrążony w smutku

Ewa Gawrońska-Ibisz nie żyje. Krzysztof Ibisz, wspólnie ze swoją przyrodnią siostrą Marią, zamieścił 29 września 2023 r. nekrolog na stronie internetowej nekrologi.wyborcza.pl. "Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka" - możemy przeczytać w treści, z którą poniżej możecie się zapoznać w całości.

Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka."

W nekrologu pojawiła się również informacja na temat daty pogrzebu.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 2 października 2023 r. o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu w Wilanowie. Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz."