Krystiana Ochmana i Alicję Szemplińską łączy coś więcej niż muzyka?! Ten komentarz nie daje fanom spokoju!

Alicja Szemplińska i Krystian Ochman
Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER | VIPHOTO/East News

Krystiana Ochmana i Alicję Szemplińską łączy coś więcej niż tylko wspólna pasja, jaką jest muzyka? Fani nie mogą przestać spekulować na temat komentarza wokalisty, który pojawił się na profilu 18-latki. O co chodzi dokładnie? Wyjaśniamy wszystko poniżej!

Krystian Ochman i Alicja Szemplińska to ostatnimi czasy nazwiska, które pojawiają się na nagłówkach większości czasopism i serwisów internetowych. Nie bez powodu! Rzadko kiedy, ludzi łączy tak silna i potężna pasja. Lecz może jednak chodzi o coś więcej? Zdaniem wielu fanów to właśnie ci artyści pasowaliby do siebie jak ulał. Są piękni, młodzi i niezwykle utalentowani. Internautom nie umknęła sympatia tych dwóch gwiazd, jaka bije do siebie wzajemnie. Dodatkowo napisany jakiś czas temu komentarz przez Krystiana Ochmana na profilu Alicji Szempliński pobudził zmysły wielu fanów i sprawił, że zaczęli oni spekulować na ich temat.

Alicja Szemplińska na swoim Instagramie, który de facto jest świetną i przejrzystą szufladką jej życia prywatnego, jak i zawodowego opublikowała przepiękne, zmysłowe, czarno-białe zdjęcie, które nie umknęło oczom Krystiana Ochmana. Zwycięzca The Voice of Poland niemalże jako pierwszy pokusił się o komentarz pod postem 18-latki zostawiając na jej profilu trzy zakochane emotki z oczami w kształcie serca. Zaczepka Krystiana Ochmana w formie komentarza została zauważona przez Alicję, która również postanowiła opowiedzieć mu buziakiem w formie internetowej emoji. 

Alicja Szemplińska - Instagram

Alicja Szemplińska uwielbia aplikację Instagram, co wnioskujemy po jej systematycznej aktywności. Piosenkarka ma na swoim profilu niespełna 100 tysięcy obserwujących i ponad 150 udostępnionych zdjęć, które są w aranżacji artystycznej i niezwykle zmysłowej. Nie sposób dziwić się Krystianowi Ochmanowi, który wyraził swój zachwyt nad jednym ze zdjęć Alicji Szemplińskiej z pewnością nie pierwszy i nie ostatni raz. 

Krystian Ochman na Eurowizji 2021? Solowo nie, ale chętnie z Alicją Szemplińską!
Najnowsze