Krystian Ochman WZRUSZONY zdradza, jaki prezent pod choinkę chciałby dostać

2020-12-22 13:35
Krystian Ochman WZRUSZONY zdradza, jaki prezent pod choinkę chciałby dostać
Autor: ESKA.pl Krystian Ochman WZRUSZONY zdradza, jaki prezent pod choinkę chciałby dostać

Krystian Ochman to wrażliwy i skromny chłopak, który zawsze pokazuje swoje prawdziwe emocje. Udowodnił to podczas udziału w The Voice of Poland, ale także w czasie rozmowy z ESKA.pl. Przekonajcie się sami już teraz oglądając wideo.

Krystian Ochman, czyli zwycięzca The Voice of Poland 11 zdradził nam, że nie dostał się do The Voice America, mógłby wystąpić na Eurowizji z Alicją Szemplińską, a także rozbawił swoim wspomnieniem odnośnie tego, kim jest Chris John. Co więcej zdradził nam, czy powstanie utwór z Taco Hemingway'em oraz Michałem Szpakiem, czego dowiecie się już niebawem. W czasie rozmowy z Krystianem Ochmanem nie zabrakło wzruszających momentów. Artysta zdradził, że bardzo tęskni za swoją rodziną i chciałby spędzić z nią tegoroczne święta. Jak powiedział: 

Najlepszy prezent dla mnie byłby taki, gdyby moi rodzice kupili bilet i tu do mnie przyjechali. To już są trzecie albo czwarte święta, które spędzam bez nich.

Krystian Ochman ze wzruszeniem zdradza, jaki prezent pod choinkę chciałby dostać

Krystian Ochman - wzruszenie [ŚWIĘTA 2020]

Krystian Ochman święta 2020 spędzi w gronie bliskich jednak bez taty i mamy. Nie oznacza to, że tegoroczne święta w rodzinie zwycięzcy The Voice of Poland, nie będą udane. Krystian zdradził nam, jak będą wyglądać:

Zazwyczaj na święta i tak nie wracam, bo nie opłaca mi się. To bardzo dużo kosztuje i zabiera dużo czasu. Jest mi przykro, ale przynajmniej mam tu dziadków i ciocie oraz wujków. Poza moimi rodzicami cała rodzina mieszka w Polsce. Na pewno się z nimi spotkam, co oznacza, że będzie miło, śmiesznie i fajnie. 

- opowiedział Krystian Ochman. W kolejnych częściach rozmowy z Krystianem Ochmanem dowiecie się między innymi, czy planuje powrót i start w The Voice America, czy zamierza nagrać utwór z Taco Hemingway'em, czy Światłocienie po angielsku zostaną ujawnione, a także kiedy premiera jego debiutanckiego albumu.

Krystian Ochman - kim jest?

Krystian Ochman w The Voice of Poland 11 swój udział traktował jako swój big break, czyli wielką szansę, którą ma zamiar wykorzystać. Mocno wierzy w to, że sukces osiąga się przede wszystkim ciężką pracą. 21-letni wokalista to wnuk Wiesława Ochmana.

Krystian Ochman - wiek, wzrost, wnuk, dziadek, rodzice, dziewczyna, piosenka, ciekawostki

Najnowsze