Krystian Ochman powraca z nowym singlem. W teledysku bal, deszcz i auta

2022-07-16 16:11
Krystian Ochman zapowiada nowy singiel.
Autor: Instagram.com/krystianochman; Universal Music Polska Krystian Ochman zapowiada nową piosenkę.

Krystian Ochman powraca ze swoim pierwszym singlem po Eurowizji. Choć piosenka River nadal podbija stacje radiowe, a album nadal sprzedaje się jak świeże bułeczki, artysta zapowiedział premierę nowego utworu. Pojawiły się także zdjęcia z planu teledysku. Co dla fanów przygotował Krystian Ochman?

Krystian Ochman to jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskiej muzyce w tym roku. Jego udział w Konkursie Piosenki Eurowizji, gdzie zajął świetne 12. miejsce, odbił się dużym echem. W związku z tym zdobył wielu nowych fanów, którzy od tygodni wyczekują nowości muzycznych od swojego ulubieńca. Ich oczekiwanie już wkrótce dobiegnie końca. Krystian Ochman potwierdził, że wielkimi krokami zbliża się kolejny singiel. Nadal nie wiadomo, jaka będzie to piosenka. Niektórzy podejrzewają, że może chodzić o duet. Jakiś czas temu spekulowano, że Ochman nagrał utwór w duecie z raperem Opałem. Czy chodzi właśnie o ten numer, przekonamy się wkrótce. Na razie poznaliśmy jedynie kilka elementów teledysku.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman rapuje dobrze niczym Kizo. Ta piosenka może być hitem!

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Krystian Ochman - nowy teledysk

Na Instagramie Krystiana Ochmana pojawiły się zdjęcia z planu teledysku. Widzimy na nich artystę na parkiecie sali balowej. Pojawiły się także fotografie plenerowe, które przedstawiają samochód w deszczu. Zapowiada się więc ciekawy klip! Zdjęcia zamieszczamy niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Krystian Ochman jako nastolatek pisał TAKIE rzeczy! Fani znaleźli jego dawnego Twittera

Krystian Ochman - najpopularniejsze piosenki

Najbardziej znane piosenki Krystiana Ochmana to:

  • Światłocienie
  • River
  • Ten Sam Ja
  • Złodzieje Wyobraźni
  • Wielkie Tytuły
  • Prometeusz
  • Ovethinking
  • Wspomnienie
  • Gdzie iść?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze