Kowalski

i

Autor: fot. Aleksandra Szymczak/materiały prasowe

Kowalski nową twarzą polskiej muzyki? Premiery z takim rozmachem nie miał nikt!

2021-07-27 14:28

Piosenkarz i aktor Kowalski zorganizował pierwszą taką premierę w Polsce na Instagramie. Trwała ona prawie 3 godziny! Czy Kowalski zapoczątkuje nowy trend na premiery w internecie? Kto pojawił się podczas nietypowego live'a?

Kowalski nową gwiazdą polskiej muzyki? Jego nowy singiel GANGSTER zapowiada wielki powrót i nową płytę ANOMALIE! Artysta zgromadził tłum gwiazd, osobowości telewizyjnych, muzyków, dziennikarzy i influencerów. Kto pojawił się podczas nietypowego live’a? Margaret, Ada Fijał, Marta Wierzbicka, Monika Mrozowska, Arek Kłusowski, Mateusz Szymkowiak, Maria Niklińska, Paulina Łaba, Jagna Niedzielska, Bartek Fetysz…i wielu wielu innych!

Gwiazdy zadawały Kowalskiemu śmieszne i czasem mało wygodne pytania, ale ten z humorem, dużym przymrużeniem oka i kieliszkiem szampana w dłoni, nie dał wytrącić się z równowagi i bawił się jak na najlepszej domówce. Były toasty, żarty, plotki ze świata showbiznesu i wiele wspólnych planów na przyszłość. Spotkanie pokazało, że nasze rodzime podwórko Gwiazd potrafi się wspierać i dobrze przy tym bawić. Czy Kowalski zapoczątkuje nowy trend na premiery w internecie?

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Kowalski - kim jest?

Gangster to jedna z pierwszych kompozycji, która została napisana na płytę ’Anomalie. Piosenka opowiada prawdziwą historię Warszawiaka, który marzył o wielkiej karierze, prawdziwej miłości i przyjaźni. Chciwość i żądza prowadzi go wprost w ramiona Mafii… Niezwykle barwna postać lat 70. dużo zyskuje, ale niestety też dużo traci. Wiele z nas może odnaleźć podobieństwo i cechy wspólne do bohatera tej historii. Niech to będzie nauczka i duża lekcja, by nie robić wszystkiego za wszelką cenę!

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!