Kortowiada 2017: kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?

i

Autor: fot. instagram.com / użytkownik kortowiada Kortowiada 2017: kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?

Kortowiada 2017: program imprezy. Kiedy i kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?

2017-04-05 18:58

Kortowiada 2017 - program wydarzenia daje nam odpowiedź na pytanie, kto i kiedy wystąpi na tegorocznych juwenaliach w Olsztynie. 

Kortowiada 2017 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl. Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego to prawdopodobnie największa tego typu impreza w Polsce, w której co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy studentów. I to nie bez powodu, bo na darmowych koncertach w czasie tego wydarzenia występują duże gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Co będzie się działo na Kortowiadzie 2017? Sprawdź już teraz!
>> Juwenalia 2017: UW - kiedy i kto zagra?

Juwenalia 2017 w Olsztynie - kto i kiedy wystąpi?

Pełny line-up Kortowiady 2017 nie jest jeszcze znany, ale poznaliśmy już większość wykonawców, którzy zaprezentują się na olsztyńskich juwenaliach. W piątek 19 maja na głównej scenie zagrają m.in.: Peja/SlumsAttack, Pidżama Porno, Remady & Manu-L. Na koniec dnia publiczność rozgrzeje znany zespół disco polo Piękni i Młodzi. Dzień później, w sobotę na Górce Kortowskiej wystąpią z kolei m.in.: Taco Hemingway, Agnieszka Chylińska, Enej i popularna rumuńska piosenkarka Inna.

Post udostępniony przez @kortowiada