Kortowiada 2017: program imprezy. Kiedy i kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?

2017-04-05 18:58
Kortowiada 2017: kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?
Autor: fot. instagram.com / użytkownik kortowiada Kortowiada 2017: kto wystąpi na juwenaliach w Olsztynie?

Kortowiada 2017 - program wydarzenia daje nam odpowiedź na pytanie, kto i kiedy wystąpi na tegorocznych juwenaliach w Olsztynie. 

Kortowiada 2017 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl. Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego to prawdopodobnie największa tego typu impreza w Polsce, w której co roku bierze udział kilkadziesiąt tysięcy studentów. I to nie bez powodu, bo na darmowych koncertach w czasie tego wydarzenia występują duże gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Co będzie się działo na Kortowiadzie 2017? Sprawdź już teraz!
>> Juwenalia 2017: UW - kiedy i kto zagra?

Juwenalia 2017 w Olsztynie - kto i kiedy wystąpi?

Pełny line-up Kortowiady 2017 nie jest jeszcze znany, ale poznaliśmy już większość wykonawców, którzy zaprezentują się na olsztyńskich juwenaliach. W piątek 19 maja na głównej scenie zagrają m.in.: Peja/SlumsAttack, Pidżama Porno, Remady & Manu-L. Na koniec dnia publiczność rozgrzeje znany zespół disco polo Piękni i Młodzi. Dzień później, w sobotę na Górce Kortowskiej wystąpią z kolei m.in.: Taco Hemingway, Agnieszka Chylińska, Enej i popularna rumuńska piosenkarka Inna.

Post udostępniony przez @kortowiada
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze