Koreanka śpiewa Hello Adele. Wykonanie 18-latki to hit internetu

2015-11-30 13:49

Koreanka zaśpiewała Hello Adele i w ekspresowym tempie została gwiazdą internetu. 18-letnia Lydia Lee za sprawą swojego nadzwyczajnego wykonania hitu brytyjskiej wokalistki, w trzy tygodnie zgromadziła aż 14 milionów odsłon na YouTube.

Koreanka śpiewa Hello Adele i podbija serca internautów. Najnowszy hit brytyjskiej wokalistki promujący album Adele 25 doczekał się już niejednej przeróbki. W sieci pojawiła się m.in. parodia utworu w wersji Muppetów, Hello zagrane na instrumentach szkolnych, a także hit Adele zaśpiewany na 25 różnych sposobów. Jednak największą popularnością cieszy się Hello w wykonaniu 18-latki z Korei Południowej.

Adele - Hello najlepsze covery: inni artyści śpiewają Hit 2015 roku!

Koreanka śpiewa Hello

Lydia Lee jest uczennicą szkoły muzycznej. Dziewczyna opublikowała w sieci swoje wykonanie najnowszego hitu Adele i skradła serca internautów. Na nagraniu Koreanka śpiewa Hello jedynie przy akompaniamencie pianina. Cover piosenki Hello w wykonaniu 18-latki zachwycił internautów na całym świecie. Zaledwie w trzy tygodnie wideo obejrzało ponad 14 milionów ludzi.

18-latka została zauważona także przez Ellen DeGeneres, która zaprosiła ją do swojego programu. - Wiele osób skomentowało moje wykonanie. To było niesamowite. Wciąż nie mogę w to uwierzyć - powiedziała o swoim błyskawicznym sukcesie Lydia Lee. Koreanka w programie ponownie zaprezentowała swoje umiejętności i zaśpiewała cover Hello.

 

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze