Konkurs: zdobądź bilety na film John Wick 3 w wybranym Multikinie

2019-05-08 16:08
John Wick 3 - premiera
Autor: Materiały prasowe John Wick 3 - premiera

John Wick 3 to film, który już niebawem zadebiutuje już 17 maja na ekranach kin. Jeśli jesteście fanami kina akcji, nie możecie go przegapić! Na ESKA.pl mamy dla was bilety. By je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie!

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość.

Zobacz też: Avengers: Endgame - fani filmu padli ofiarą oszustwa!

Konkurs - zdobądź bilety na film John Wick 3 w wybranym Multikinie

Chcecie wybrać się na film John Wick 3? Bilety możecie zdobyć na ESKA.pl! Mamy dla was, 5 podwójnych zaproszenie na film w wybranym kinie Multikino. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jaką niemożliwą do spełnienia misję udało Ci się wykonać? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 8 maja do wtorku 12 maja 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres konkursy@eska.pl. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 13 maja! Zwycięzców poinformujemy mailowo. Bilety wykorzystać można w dniach 17-30 maja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze