4Dreamers

i

Autor: Fot. Darek Kawka 4Dreamers podczas koncertu

Konkurs: wygraj najnowsza płytę 4Dreamers Nb z autografami zespołu!

2019-03-20 12:07

Kochacie 4Dreamers? Marzycie o ich najnowszej płycie z autografami zespołu? Teraz możecie ją zdobyć na ESKA.pl!

Kuba, Max, Tomek i Mateusz – ulubieńcy nastoletnich fanów muzyki pop – prezentują swój najnowszy album „nb.”. Czwórka niezwykle zdolnych wokalistów pokaże się w nowej odsłonie: dojrzałych, pewnych siebie, przystojnych, w światowym repertuarze. Śpiewają głównie o miłości i o tym, co spotyka ich każdego dnia. Melodyjne utwory przeplatają się z niezwykle rytmicznymi, beatowymi kawałkami, a całość została ubrana w nowoczesne aranżacje, które z pewnością spodobają się zarówno młodszym jak i starszym słuchaczom.

4Dreamers to prawdziwa bomba na polskim rynku muzycznym. Poznali się dzięki programowi „The Voice Kids”, gdzie połączyła ich przyjaźń oraz pasja do muzyki. Chłopcy założyli zespół i postawili wszystko na jedną kartę. To pierwszy tak rozpoznawalny boysband na polskim rynku muzycznym od ponad 20 lat!

Rok po debiucie 4Dreamers z całą pewnością można mówić o sukcesie. Jego potwierdzeniem jest między innymi nominacja do Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa, a także trasa koncertowa po największych miastach Polski.

Źródło: Materiały prasowe

QUIZ Jaka to melodia? Te szlagiery znają wszyscy, ale kto je wykonywał?

Pytanie 1 z 10
Układ choreograficzny z "Y.M.C.A." widzimy często na weselach. Autorami tego hitu są panowie z grupy:

Konkurs - wygraj najnowsza płytę 4Dreamers Nb z autografami zespołu!

Wygraj najnowsza płytę 4Dreamers Nb z autografami zespołu!! Mamy dla was 4 albumy podpisane przez wszystkich członków kapeli. Żeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: 

Jaka jest Twoja ulubiona piosenka zespołu 4Dreamers? Odpowiedź uzasadnij. 

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Na zgłoszenia czekamy od 20 marca do środy 27 marca 2019 do godziny 23:59. Przysyłajcie je na adres [email protected]. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 28 marca! Zwycięzców poinformujemy mailowo.