KONKURS: wygraj bilety na film Winchester: Dom duchów

2018-01-31 12:54
KONKURS: wygraj bilety na film Winchester: Dom duchów
Autor: Fot. YouTube/Monolith Films Screen z wideo YouTube

Bilety na pokaz przedpremierowy filmu Winchester: Dom duchów mogą być twoje. Sprawdź, co zrobić, by wygrać!

Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii. Laureatka Oscara Helen Mirren i Jason Clarke w opowieści o wdowie, która płaci przerażającą cenę za grzechy swego męża… lub tak jej się tylko wydaje.

Winchester: Dom duchów - kto żyje ze śmierci jest martwy za życia
Winchester: Dom duchów - kto żyje ze śmierci jest martwy za życia

Autor: brak danych

Winchester: Dom duchów to mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów ...

KONKURS: bilety na Winchester

Winchester: Dom duchów wejdzie na ekrany kin 9 lutego, ale już teraz możecie wygrać bilety na pokaz przedpremierowy tego filmu. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi: 

Która z postaci w historii kina jest najmroczniejsza i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 5 podwójnych biletów na przedpremierowy pokaz filmu Winchester: Dom duchów w Kinotece (Warszawa) 8.02.2018 godz. 20:30! Na odpowiedzi czekamy do piątku 2 lutego 2018 do godziny 10:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 2 lutego po godz. 12:00! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze