KONKURS: Tomb Raider - wygraj bilety do kina!

2018-03-29 11:43
KONKURS: Tomb Raider - wygraj bilety do kina!
Autor: Fot. Mat. prasowe/Forum Film Kadr z filmu

Bilety na Tomb Raider mogą być twoje! Sprawdź, co zrobić, by wygrać.

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika, który zniknął, gdy dziewczyna miała kilkanaście lat. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie w okolicach Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera? W obsadzie filmu znaleźli się: Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West. Premierę filmu zaplanowano na 6 kwietnia. 

KONKURS: bilety na Tomb Raider

Już teraz możecie zgarnąć bilety do kina, właśnie na Tomb Raider. Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie, wysyłając zgłoszenie na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi:

Jaka była najbardziej szalona rzecz, którą zrobiłeś w życiu?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 10 podwójnych biletów na film Tomb Raider w dniach 9-12 kwietnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City! Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 8 kwietnia 2018 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu - 9 kwietnia! Zwycięzców poinformujemy mailowo.

Tomb Raider – jest data premiery! Alicia Vikander jako Lara Croft coraz bliżej
Tomb Raider – jest data premiery! Alicia Vikander jako Lara Croft coraz bliżej

Autor: brak danych

Tomb Raider ma datę premiery i nie jest to dobra wiadomość... Chociaż już od dawna wiadomo, że jako Lara Croft w nowym filmie Tomb Raider wystąpi Alicia Vikande ...

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze