KONKURS: Ostatnie bilety na koncert Biebera w Polsce! Tylko na Eska.pl możecie jeszcze zdobyć podwójne bilety na Justina! [VIDEO]

2013-03-24 9:30

KONKURS już trwa! Mamy już czterech zwycięzców, ale szukamy jeszcze jednego! Tylko na Eska.pl możecie zdobyć dosłownie ostatnie podwójne wejściówki na koncert Justina Biebera w Polsce!

ESKA.pl ma dla Was pięć podwójnych biletów na jedyny koncert Justina Biebera w Polsce! To naprawdę ostatnie sztuki! Co trzeba zrobić, żeby je zdobyć?

Zabawa trwa od piątku 22 marca do niedzieli 24 marca. Będziecie mieć aż 5 okazji, by wygrać jedną z pięciu podwójnych wejściówek:
- w piątek, 22 marca, w godz. 9.00 - 13.00 - pierwszy bilet zgarnia Julia!
- w piątek, 22 marca, w godz. 14.00 - 18.00 - drugi bilet zgarnia Laura!
- w sobotę, 23 marca, w godz. 9.00 - 13.00 - trzeci bilet zgarnia Katarzyna!
- w sobotę, 23 marca, w godz. 14.00 - 18.00 - czwarty bilet zgarnia Pamela!
- w niedzielę, 24 marca, w godz. 9.00 - 13.00 - piąty bilet zgarnia Michał!

A już w poniedziałek ruszamy z konkursem, w którym do wygrania płyty i biografia Justina Biebera! Zaglądajcie na ESKA.pl!


Waszym zadaniem jest znaleźć na stronach serwisu ESKA.pl specjalny obrazek z wizerunkiem Justina Biebera i hasłem "Mam dla Ciebie bilet", wypełnić formularz oraz odpowiedzieć na pytanie, które może otworzyć Wam drzwi do spotkania z Justinem Bieberem w poniedziałek w Łodzi!

Gdzie znaleźć formularz? - spokojnie, możecie liczyć na podpowiedzi z naszej strony, w godzinach trwania konkursu będziemy je podawać w żółtej belce na ESKA.pl.

W każdej turze wybierzemy najciekawsze odpowiedzi, a ich autorzy - jeśli poprawnie wypełnią cały formularz - wezmą udział w turze finałowej, która będzie trwała za każdym razem przez godzinę po zakończeniu danej edycji. Pamiętajcie, by w godz. 13.00 - 14.00 lub 18.00 - 19.00 być dostępnym pod podanym adresem e-mail i numerem telefonu.

Właśnie w ten sposób szczęśliwych finalistów poprosimy o ponowne podanie odpowiedzi do zadania konkursowego! Jeśli znajdziesz Justina na Eska.pl oraz poprawnie wykonasz wszystkie etapy zadania konkursowego, masz szansę na zdobycie podwójnego biletu na koncert Biebera!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE