Konkurs One Direction - spotkaj się z 1D na koncercie w Londynie!

2015-09-29 22:00
Konkurs One Direction
Autor: fot. mat. prasowe

Konkurs One Direction - wygraj wyjazd na spotkanie z zespołem i koncert w Londynie! Już za kilka dni startujemy z konkursem, którego zwycięzca weźmie udział w niepowtarzalnym wydarzeniu z udziałem One Direction. Zdradzamy już pierwsze szczegóły...   

One Direction, Apple Music oraz Radio ESKA dają wszystkim fanom zespołu niepowtarzalną szansę na udział w ekskluzywnym i kameralnym wydarzeniu z udziałem One Direction w Londynie!

Chcąc uczcić zapowiedzianą na 13 listopada 2015 premierę swojego piątego albumu Made In The A.M., One Direction będą gospodarzami "The London Session" - wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w Londynie. "The London Session" (#1DLDNSESSION) to okazja, aby zobaczyć chłopaków z One Direction występujących na żywo! Zwycięzca konkursu będzie miał jedyną w swoim rodzaju szansę spotkać się z zespołem podczas kameralnego koncertu, a całe wydarzenie będzie można niedługo później obejrzeć online - wyłącznie w Apple Music.

Mamy dla Was dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie - zwycięzca konkursu będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Pokryjemy także koszty wyjazdu - czyli bilety lotnicze do Londynu, noclegi i podatek od nagrody. Więcej szczegółów - już wkrótce!

Chłopaki z One Direction zapraszają do udziału w konkursie:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze