Koniec świata 2018 - data. Kosmiczna CZASZKA leci w kierunku Ziemi!

2017-12-29 0:00
Koniec świata 2018 - data. Kosmiczna CZASZKA leci w kierunku Ziemi!
Autor: fot. YouTube.com/Science and more (https://www.youtube.com/channel/UCc0sbLtgrTmgvh7vYd7-QmA) screen z filmu na youtube A skull-shaped asteroid crosses the space will approach the Earth again in 2018.

Nowa data końca świata może powodować niepokój. Kiedy czeka nas zagłada? Co się wydarzy? Sprawdźcie na ESKA.pl

Koniec świata 2018 - data może budzić niepokój ludzi na całym świecie. Największe zagraniczne serwisy internetowe np. metro.co.uk, rozpisują się, że w kierunku naszej planety leci Kosmiczna Czaszka! Co to jest? Nawet naukowcy z NASA potwierdzili, że mocno świecący obiekt z każdą godziną zbliża się do Ziemi. Internauci poszli o krok dalej nazywając asteroidę 'Halloweenowa czaszka śmierci'! 

Koniec świata 2018 - data

Nowa data końca świata 2018 to nic innego, jak wymysł miłośników i specjalistów od teorii spiskowych. Kosmiczna czaszka, zdaniem agencji kosmicznej NASA, nie zrobi wielkiej krzywdy, a na pewno nie będzie powodem globalnego kataklizmu czy zagłady ludzkości. Kiedy miałby być koniec świata 2018? Na początku listopada 2018 roku - stąd też druga nazwa - Halloweenowa czaszka śmierci. Tak naprawdę wtedy będziemy mogli przyjrzeć się asteroidzie, która przeleci obok Ziemi w odległości ok. 105 wielkości księżyca. Dla naukowców to szansa, by jeszcze lepiej zbadać, lecący z prędkością 125 tysięcy kilometrów na godzinę, kamień. Kosmiczna czaszka mierzy ponad pół kilometra długości. Eksperci już sprawdzili, że jeśli uderzy w naszą planetę i nie spali się w atmosferze - na 71% trafi w wodę.

Koniec świata - Hawking podał datę i przyczyny, ale też sposób na ocalenie!

Autor: brak danych

  Koniec świata - data globalnego kataklizmu od zawsze budzi emocje. Tym bardziej, gdy ktoś taki jak Stephen Hawking, czyli wybitny i ceniony naukowiec, jest przekonany, że kończy nam się czas. Swoją opinię i bardzo odważny sposób na przetrwanie przedstawił 5 l

Kosmiczna czaszka - co to jest?

Kosmiczna czaszka, to obiekt z Układu Słonecznego, który w przeszłości pojawiał się w okolicy naszej planety. W październiku 2015 roku naukowcy z NASA podali, że asteroida TB145 zbliżyła się na odległość 480 tysięcy kilometrów od Ziemi. Wówczas badania wskazały, że TB145 wygląda jak ogromna czaszka. Przelot świecącego kamienia fascynował wielu internautów - znajdziecie wiele filmików. Kolejny raz meteor zbliży się do Ziemi w 2018, 2027, ale najbliżej, jak podaje serwis outerplaces.com, ma być w 2088 roku, gdy obiekt zbliży się do Ziemi na ok. 20 księżycowych odległości!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze