Koncerty 2016 w Polsce. Kto wystąpi? GŁOSOWANIE

2015-11-15 21:21
Koncerty 2016 w Polsce
Autor: fot. Bulls Koncerty 2016 w Polsce

Kalendarz koncertowy na 2016 rok w Polsce powoli zapełnia się datami występów największych gwiazd muzyki. Justin Bieber, Coldplay, 5 Seconds of Summer, Rihanna, a może ktoś inny? Zaznaczcie, kogo koniecznie chcielibyście zobaczyć na żywo na koncercie w Polsce w 2016 roku. Specjalna ankieta na ESKA.pl czeka na Wasze głosy!

Koncerty 2016 w Polsce to ekscytujący temat dla wszystkich fanów muzyki. Swoje występy w naszym kraju na przyszły rok zapowiedzieli już m.in. Adam Lambert, Ellie Goulding, Hurts oraz Years & Years. Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć na żywo w 2016 roku w Polsce? Lista wykonawców, którzy powinni odwiedzić swoich polskich fanów jest z pewnością długa, ale my postanowiliśmy się skupić na największych gwiazdach muzyki, na których występ w Polsce szanse są największe. Kto wie, być może, koncert któregoś z wymienionych przez nas artystów zostanie ogłoszony już w poniedziałek 16.11.2015. To na ten dzień agencja Prestige MJM wyznaczyła ogłoszenie koncertu jednego z najpopularniejszych artystów na świecie w maju 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Na wasze głosy w specjalnej ankiecie na ESKA.pl czekamy do 21.11.2015 do północy.

>>> Ranne ptaki pobudzają i rozdają smartfony w konkursie Radia ESKA!

Kto wystąpi w Polsce w 2016 roku?

Listę najbardziej wyczekiwanych gwiazd w Polsce w przyszłym roku otwiera Justin Bieber. Kanadyjski wokalista wydał właśnie nowy album i już w marcu wyrusza w światową trasę koncertową Purpose Tour. Czy w jej ramach odwiedzi także Polskę? Szanse na to są naprawdę duże! Od jakiegoś czasu krążą też głosy o koncercie Coldplay. Promocję swoich nowych piosenek podczas występów na żywo w 2016 roku planują również takie gwiazdy jak Demi Lovato & Nick Jonas (w ramach wspólnej trasy Future Now Tour), Selena Gomez oraz Ariana Grande. Nie można też zapomnieć o Rihannie, która z powodu odwołanej premiery nowej płyty anulowała wcześniej zaplanowaną trasę koncertową. Teraz, gdy do wydania Anti jest już naprawdę blisko, szanse na potwierdzenie koncertu w Polsce znacznie wzrosły. Jedno jest pewne - wkrótce czeka nas seria emocjonujących ogłoszeń koncertowych na 2016 rok.

>> NEWS: Rihanna w Polsce w 2016 roku! To już pewne!

RC

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze