Koncerty 2016: największe zaskoczenia i rozczarowania! Na który koncert czekasz najbardziej?

2016-03-26 20:15

Koncerty 2016 budzą duże zainteresowanie wśród wszystkich fanów muzyki. W tym roku Polska jest miejscem wielu imprez, na których wystąpią największe światowe gwiazdy. Od 21 marca dotarło do nas wiele nowych informacji dotyczących muzycznych wydarzeń 2016 roku. Nie zabrakło ciekawych ogłoszeń, ale też bardzo niemiłych rozczarowań. 

Koncerty 2016 budzą duże zainteresowanie wśród wszystkich fanów muzyki. Nic w tym dziwnego ponieważ, w 2016 roku Polska jest miejscem wielu ciekawych imprez i festiwali, na których wystąpią największe światowe gwiazdy. Już dawno naszego kraju nie planowało odwiedzić aż tylu genialnych artystów. Zapewniamy Was, że lista muzyków, którzy umieścili Polskę na swojej mapie koncertowej robi wrażenie! Pełna lista TUTAJ! Od 21 marca dotarło do nas wiele nowych informacji dotyczących muzycznych wydarzeń 2016 roku. Nie zabrakło ciekawych ogłoszeń, ale też bardzo niemiłych rozczarowań. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótkie podsumowanie najciekawszych wydarzeń ostatniego tygodnia.

Koncerty 2016: Sia w Polsce

Jednym z najmilszych zaskoczeń i najciekawszych ogłoszeń był koncert autorki takich hitów jak: Chandelier, Cheap Thrills, Elastic Heart, Alive. Sia w Polsce wystąpi na Kraków Live Festival 2016. Festiwal odbędzie się 19 i 20 sierpnia. Oprócz Sii na imprezie wystąpią Massive Attack, Damian Marley, Cage The Elephant i The Neighbourhood. Już nie możemy się doczekać kolejnych ogłoszeń :)

Kings Of Lion - szokujące ceny biletów

Kolejnym ogłoszeniem był koncert Kings Of Lion w Polsce. Zespół wystąpi już 8 września w krakowskiej Tauron Arenie. Koncert amerykańskiej grupy był miłą niespodzianką dla wszystkich fanów. Jednak nie miłym zaskoczeniem okazały się ceny biletów na koncert Kings Of Lion. Najtańsza wejściówka na imprezę kosztuje 249 zł. Dla porównania: najtańsze bilety na koncert Rihanny na Stadionie Narodowym kosztują 179 zł.

Justin Bieber odwołuje meet&greet;

Koncert Justina Biebera to najlepsze co mogło się przytrafić wszystkim Beliebers. Justin Bieber w Krakowie wystąpi 11 listopada 2016 roku. Najwięksi fani na koncert Kanadyjczyka czekali nieprzerwanie od 2013 roku. I w kocu stało się! Wokalista nagrał płytę i ogłosił światową trasę koncertową Purpose World Tour, a na koncertowej mapie znalazła się Polska. Tournee Justina Biebera rozpoczęło się 9 marca. Jednak już po pierwszych dwóch tygodniach trasy do fanów dotarła fatalna wiadomość: Justin Bieber odwołuje meet&greet;. Czy do czasu koncertu w Polsce coś się zmieni? Tego nie wiemy, ale liczymy na to, że wokalista poczuje się lepiej i jednak będzie chciał spotykać się ze swoimi fanami po koncertach.

Rihanna w Polsce bez The Weeknd

Rihanna po wydaniu krążka ANTi ruszyła w światowe tournee. Barbadoska ogłosiła, że podczas europejskiej części trasy na koncertach towarzyszyć jej będzie Big Sean, jako support i The Weeknd jako gość specjalny. Informacje te ucieszyły fanów wokalisty. Niektórzy kupili nawet bilety na koncert Rihanny tylko ze względu na występ The Weeknd. Jednak w środę 23 marca ogłoszono, że na koncertach w Europie nie zobaczymy muzyka, który odwołał swoje występy na koncertach Rihanny.

>> Rihanna w Polsce bez The Weeknd! Co się stało? Szczegóły na ESKA.pl

Koncerty w Polsce 2016: najważniejsze muzyczne wydarzenie 

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Na liście znaleźli się m.in.: Avicii, Rihanna, Justin Bieber, Maroon 5! Pełna lista koncertów przedstawia się naprawdę imponująco, ale na który z koncertów czekacie najbardziej?! Zagłosujcie w naszej ankiecie:

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze