Koncerty 2013: Sebastian Rutkowski na Homeless World Cup 2013 w Poznaniu! Kiedy koncert? [VIDEO]

2013-08-07 20:15

Sebastian Rutkowski będzie gwiazdą otwarcia Homeless World Cup 2013 w Poznaniu, czyli Mistrzostw Świata w Piłce Ulicznej. Czym wokalista poczęstuje kibiców na swoim koncercie? Gdzie dokładnie wystąpi Sebastian? Dowiedz się więcej już teraz na ESKA.pl!

Sebastian Rutkowski zagra koncert na Homeless World Cup 2013 w Poznaniu, czyli Mistrzostwach Świata w Piłce Ulicznej już 10 sierpnia 2013 roku. Start: 17.00. Gdzie dokładnie wystąpi wokalista? Kibice i fani gwiazdy usłyszą ją na żywo na poznańskiej Malcie.

Usłyszycie kilka piosenek w moim wykonaniu. Mam nadzieję, że licznie przybędziecie - zdradził Sebastian Rutkowski na swoim Facebooku jednocześnie zapraszając wszystkich na koncert.

>>> Sebastian Rutkowski o Eska Music Awards 2013! Z kim się bawił? Zobacz, jak ocenił EMA 2013 [VIDEO]

Homeless World Cup 2013 w Poznaniu potrwa do 18 sierpnia 2013 roku. Czy Sebastian Rutkowski swoim występem skutecznie rozbuja mistrzostwa? Jesteśmy pewnie, że tak! A Wy? Dajcie znać w komentarzach i Eskowym czacie + na deser teledysk do hitu Sebastiana - Powiedz Mi.


Zobacz Powiedz Mi - Sebastian Rutkowski!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze