KONCERTY 2013. Bracia wystąpią 13 maja w Warszawie. Posłuchaj ich największych przebojów na Eska.pl [VIDEO]

2013-05-07 16:55

Bracia wystąpią już 13 maja 2013 w klubie Hard Rock Cafe w Warszawie. Wyjątkowy koncert promować będzie ich najnowszą płytę zatytułowaną Zmienić Życia Bieg. Bracia przedpremierowo wykonają utwory z najnowszego krążka. Posłuchaj ich największych przebojów na Eska.pl.

Zmienić Życia Bieg to tytuł najnowszego albumu zespołu Bracia. Płyta ukaże się 14 maja. Najnowsze utwory z tej płyty będziemy mogli usłyszeć już 13 maja 2013. Koncert rozpocznie się o 20:00 w klubie Hard Rock Cafe. Dotychczas z płyty Zmienić Życia Bieg ukazały się dwie piosenki, które stały się wielkimi hitami. Są to Nad Przepaścią w duecie z Edytą Bartosiewicz oraz Wierzę w Lepszy Świat.

>>>Bracia - posłuchaj ich przebojów na Eska.pl


Nie wszystkie piosenki z płyty Zmienić Życia Bieg zostały napisane przez Braci. Autorką słów do Nad Przepaścią jest Edyta Bartosiewicz. Autorką utworu Parnassus jest znana polska wokalistka Karolina Kozak, znana z hitu Razem Zestarzejmy Się.

Nowa płyta Braci została dopracowana w każdym szczególe. Melodyjne i pełne emocji utwory z pewnością przypadną do gustu fanom w różnym wieku. Chociaż na nowej płycie Braci nie zabraknie łagodniejszych kompozycji nie oznacza to, że zrezygnowali z rockowego brzmienia! Ich nowa płyta Zmienić Życia Bieg to jedna z najciekawszych premier wiosny 2013.

Zobacz Wierzę w Lepszy Świat - BraciaZobacz Nad Przepaścią - BraciaNie czytałeś jeszcze?

Wygraj podwójny karnet na Orange Warsaw Festival 2013

EP


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze