Koncert One Direction w Polsce: Sebastian Rutkowski chciałby supportować potencjalne show 1D! [VIDEO]

2013-04-01 20:02

Koncert One Direction w Polsce to akcja Polish Directioners wspierana przez Eska.pl, która postanowiła porozmawiać z Sebastianem Rutkowskim na temat naszego rankingu na wymarzone show w 2013 roku. Okazuje się, że wokalista nie tylko z chęcią chciałby zobaczyć występ 1D, ale również marzy o jego supportowaniu!

Koncert One Direction w Polsce to nie tylko marzenie Polish Directioners, ale także po części Sebastiana Rutkowskiego, który w rozmowie z Eska.pl zdradził, że chciałby kiedyś zagrać support przed brytyjsko-irlandzkim boysbandem. Wywiad z wokalistą nawiązuje do naszego rankingu na wymarzone show w 2013 roku i akcji 1D w Polsce, którą nagłaśniamy.

>>> Koncerty w Polsce 2013, o których marzycie: One Direction, Taylor Swift a może Justin Bieber po raz drugi? [RANKING]

>>> Koncert One Direction w Polsce: Directionersi proszą Eska.pl o pomoc! Zobacz wiadomość od jednej z fanek [VIDEO]

Eska.pl
: Na koncert której gwiazdy zagłosowałeś w naszym rankingu i dlaczego?

Sebastian: Mam dwa konta na Facebooku i żeby było sprawiedliwie oddałem głos na dwie propozycje: zespół One Direction i ponowny koncert Justina Biebera. Dlaczego? One Direction dlatego, że jeszcze ich w Polsce nie było, mają kilka ciekawych hitów i chętnie usłyszę ich na żywo. Drugi koncert Justina Biebera ponieważ show, które robi, jest niesamowite i z wielką chęcią obejrzę go jeszcze raz. Poza tym wiem, jak ważne jest zobaczyć swoich idoli zarówno dla Directioners jak i Beliebers, więc chętnie dorzucam swoją cegiełkę.

Eska.pl: Kogo chciałbyś supportować, gdyby któraś z gwiazd z głosowania rzeczywiście zawitała do Polski?

Sebastian: Z wielką chęcią wystąpiłbym zarówno przed Justinem Bieberem jak i przed One Direction, bo są to wielkie gwiazdy i na pewno możliwość zagrania takiego supportu była by dla mnie czymś bardzo ważnym w mojej karierze. Ale przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy ich fani by tego chcieli?

Eska.pl: Jak myślisz, czy akcje fanów, w których walczą o wizytę swoich idoli w Polsce mogą pomóc w zorganizowaniu koncertu?

Sebastian: Nie mam pojęcia, na ile skuteczne mogą być takie akcje jeśli chodzi o decyzyjność organizacji koncertu. Wiem na pewno, że na 100% takie inicjatywy nie zaszkodzą, a mogą pomóc, bo jest to dla organizatorów jasny sygnał, kogo publiczność chce zobaczyć i na czyj koncert kupi bilety, a przecież o to w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Czytajcie Eska.pl, gdzie już wkrótce więcej info o akcji One Direction w Polsce. Jesteście z nami? Dajcie znać w komentarzach, do Waszej dyspozycji uruchamiamy też czat.


Zobacz More Than This - Sebastian Rutkowski!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze