Koncert Eweliny Lisowskiej w Szczecinie przed występem Nelly Furtado - mamy zdjęcia! [FOTOGALERIA, VIDEO]

2013-08-08 16:20

Ewelina Lisowska 4 sierpnia w Szczecinie supportowała pełny koncert Nelly Furtado. Dzień wcześniej obie artystki wystąpiły na ESKA Music Awards 2013!

Ewelina Lisowska w Szczecinie w jeden weekend wystąpiła dwa razy! Wszystko podczas finału The Tall Ships Races 2013: najpierw 3 sierpnia na ESKA Music Awards, a 4 sierpnia supportując koncert Nelly Furtado. I właśnie z tego eventu mamy dla Was galerię świetnych zdjęć! Ewelina w Szczecinie w niedzielę zaśpiewała nie tylko swoje największe hity, jak Nieodporny Rozum czy Jutra Nie Będzie, ale też covery, jak Lady Marmalade!

>>> ESKA Music Awards 2013 - wyniki, zdjęcia, video, wywiady

Ewelina Lisowska była obok Nelly Furtado była prawdziwą gwiazdą gali i na pewno najczęściej wywoływaną na scenę! Ewelina Lisowska na EMA2013 - nominowana w sześciu kategoriach - zgarnęła aż trzy statuetki: za Najlepszy Debiut, Najlepszy Hit (W Stronę Słońca) oraz eskaGO Award - Najlepszy Artysta w Sieci.

>>> Ewelina Lisowska na EMA013: czwartą statuetkę mogłabym unieść... ;)

Ewelina Lisowska - Lady Marmalade 04.08.2013 Szczecin:Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum 04.08.2013 Szczecin:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze