Komodo z piosenką na jesień! Heaven to HIT jak (I Just) Died In Your Arms? [TYLKO U NAS]

2021-09-23 12:45
Komodo z piosenką na jesień! Heaven to HIT jak (I Just) Died In Your Arms? [TYLKO U NAS]
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Komodo z piosenką na jesień! Heaven to HIT jak (I Just) Died In Your Arms? [TYLKO U NAS]

Heaven, to tytuł nowej piosenki, za sprawą której polskie trio Komodo powraca na muzyczny rynek. Po krótkiej przerwie producenci postanowili wydać utwór mając nadzieję, że powtórzy sukces hitu (I Just) Died In Your Arms. Czy tak też będzie? Oceńcie sami słuchając i oglądając przedpremierowo fragment teledysku już teraz!

Komodo i Michael Shynes ponownie połączyli siły, chcąc powtórzyć sukces nowej wersji hitu (I Just) Died In Your Arms, który pokrył się diamentem za sprzedaż. Teraz artyści postanowili umilić słuchaczom jesień 2021 i wypuścili numer, za sprawą którego na wielu parkietach zrobi się bardzo gorąco. Mowa o nowej wersji hitu Heaven, którą możecie poznać przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Polskie trio Komodo wraca z mocnym uderzeniem. Teledysk Heaven [TYLKO U NAS]

Komodo & Michael Shynes - piosenka Heaven

Artyści podążając za sugestiami słuchaczy, w najnowszym singlu Heaven, postanowili zachować podobny vibe nagrania (I Just) Died In Your Arms, stawiając na charyzmatyczny wokal w korelacji do wyrazistego, energetycznego aranżu. Jak brzmi piosenka Heaven z całości? Przekonacie się słuchając utworu już o północy w serwisach streamingowych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze