Komodo rozgrzewa hitem na wiosnę! Send Me Angel przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!

Komodo rozgrzewa hitem na wiosnę! Send Me Angel przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Komodo / Sony Music Poland Komodo rozgrzewa hitem na wiosnę! Send Me Angel przedpremierowo TYLKO na ESKA.pl!

Komodo, czyli jedna z najdłużej utrzymujących się na rynku grup muzycznych, powraca z nowym utworem. Czy Send Me An Angel stanie się jednym z hitów wiosny? Oceńcie już teraz słuchając przedpremierowo na ESKA.pl!

Komodo rozpoczyna 2021 rok od mocnego uderzenia. Grupa wysyła wszystkim Anioła na dziwne czasy. Send Me An Angel, bo tak nazywa się najnowsza piosenka Komodo jest bardzo symboliczna. Słychać w niej bowiem tęsknotę muzycznego trio do imprez w klubie, zabawy do białego rana i spotkań z fanami. Nowoczesne taneczne brzmienie i aksamitny wokal amerykańskiej wokalistki Courtney Drummey, która współpracowała z Komodo przy utworze Run 2 You, daje gwarancję sukcesu na tanecznych parkietach całego świata. Czy to jeden z hitów wiosny 2021? Oceńcie sami słuchając fragmentu przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Komodo - Send Me An Angel

KOMODO wysyła w świat anioła. Nowa wersja wielkiego hitu, tylko u nas!

Komodo - piosenka Send Me An Angel 2021

Send Me An Angel to utwór, który ma dać nadzieję na powrót do normalności i powrót do imprez w klubach i na eventach. Czas pokaże czy ten utwór ma szansę osiągnąć sukces poprzednich megahitów tej formacji. Największy hit Komodo (I Just) Died In Your Arms osiągnął już status 4-krotnej platyny, a video ma już ponad 130 milionów wyświetleń na YouTube. Trio z zespołu Komodo o piosence Send Me An Angel mówi:

Wysyłamy w świat Anioła nadziei i wierzymy, że wkrótce ten utwór opanuje pełne parkiety taneczne. Trzeba w końcu myśleć pozytywnie, że to wkrótce nastąpi 

- tak twierdzą Jonasz, Darek i Tomek z Komodo. Jak zwykle Komodo ma dla nas ciekawostkę. W teledysku, który premierę będzie miał 14 stycznia wykorzystano oryginalne zdjęcia przestrzeni kosmicznej wykonane przez teleskop Hubbla na zlecenie NASA. To właśnie z tej przestrzeni kosmicznej nadleci Anioł wysłany przez KOMODO.

Warto dodać, że zespół Komodo od kilkunastu lat utrzymuje się na muzycznym rynku i grał koncerty na terenie całej Europy. Grupa w przeszłości odnosiła sukcesy z takimi hitami, jak: All 4 You, I'm Not Missing, czy niesmiertelnego I Love You So Much.

Najnowsze