Komodo - piosenka Rush Of Blood ZASKAKUJE! Teledysk przedpremierowo - TYLKO na ESKA.pl!

2019-12-04 20:06
Komodo - piosenka Rush Of Blood ZASKAKUJE! Teledysk przedpremierowo - TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Komodo / teledysk Rush Of Blood Komodo - piosenka Rush Of Blood ZASKAKUJE! Teledysk przedpremierowo - TYLKO na ESKA.pl!

Rush Of Blood - nowa piosenka Komodo może was zaskoczyć! Ten utwór znacznie różni się od poprzednich singli zespołu, czyli (I Just) Died In Your Arms oraz Is This Love. Przekonajcie się sami - odpalając przedpremierowo 30-sekundowy fragment teledysku - na ESKA.pl. Tylko u nas znajdziecie również zdjęcia z muzycznego obrazka, w którym dużo się dzieje!

Komodo uderza w rockowe brzmienia? Nowa piosenka producentów rozgrzeje was w długie zimowe wieczory, a teledysk sprawi, że na waszym ciele pojawi się gęsia skórka. Dynamika niczym w najlepszej kinowej produkcji, zwroty akcji, piękna kobieta i szybkie, legendarne samochody - wszystko w muzycznym obrazku, który ujawniamy na naszej stronie. Tylko na ESKA.pl - przedpremierowo - 30-sekundowy fragment klipu, którego jeszcze wcześniej nie widzieliście! Rush of Blood to zdecydowanie zupełnie nowa, nieznana wcześniej odsłona muzycznego trio Komodo. Po raz kolejny jednak za sprawą trio wracamy do lat 80. 

Komodo, czyli trio producenckie z Małopolski bardzo szybko zyskało popularność dzięki całkowicie nowym wersjom znanych utworów. Zaczynali od tanecznej interpretacji Blue Suede Shoes - Elvisa Presley'a i Carla Perkinsa, by niedługo później stworzyć na nowo I Just Died In Your Arms formacji Cuttin Crew. To właśnie house'owa forma hitu Brytyjczyków przyniosła KOMODO największą popularność. Utwór do dziś znajduje się na liście Top 100 AirPlay Chart w Polsce, docierając aż do 2. miejsca! Teledysk, w którym udział wzięła mistrzyni Europy w Pole Dance - Kasia Bielecka, ma już blisko 100 milionów wyświetleń na YouTube. Ciekawe, czy teledysk Rush Of Blood powtórzy ten sukces! Oprócz ekskluzywnego 30-sekundowego fragmentu - podrzucamy wam zdjęcia z teledysku.

Komodo - piosenka Rush Of Blood

Rush of Blood to nowa piosenka Komodo, która znacznie różni się od poprzednich produkcji zespołu. Tym razem grupa postanowiła połączyć dwa odległe dla siebie światy. Od początku tworząc utwór pt. Rush Of Blood celem było połączenie dwóch odległych dla siebie światów. Efekt? Spełniony, ponieważ to klubowy kawałek z rockowym pazurem. 

To utwór, którym chcieliśmy pozytywnie zaskoczyć słuchaczy i mamy nadzieję,że to się uda. Tym razem w Rush Of Blood usłyszycie inny klimat, który znacząco różni się od naszych poprzednich singli. Oczywiście nie brakuje w utworze elementów, które stylowo definiują nas jako KOMODO i zapewne każdy nasz fan od razu to wyczuje. W Rush Of Blood ponownie usłyszcie głos Michael'a Shynes'a, wokalisty który współpracował z nami przy poprzednich utworach

- opowiadają nam członkowie zespołu. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że nowy singiel otwiera przed nimi nowy, kolejny ekscytujący moment w karierze: 

Zdajemy sobie sprawę, że to nieco bardziej ambitny projekt, ale bardzo chcieliśmy pokazać naszą inną stronę, jeśli chodzi o produkcje muzyczne. Utwór zbiera pozytywne - wręcz entuzjastyczne opinie od ludzi z naszego otoczenia,  co nas bardzo miło zaskoczyło. Jesteśmy przekonani, że wideoklip także zaskoczy naszych fanów, bo jak zwykle włożyliśmy w niego wiele serca i pracy. Będzie sporo akcji, nawiązania do klimatu lat 80-tych i jak zwykle piękna kobieta. 

Co się wydarzy w teledysku Rush Of Blood? Fragment elektryzującego klipu, który jeszcze nie był ujawniony - podrzucamy tylko na ESKA.pl! Premiera całości już 5 grudnia, punktualnie o godzinie 19:00. Sprawdzajcie kanał Komodo na YouTube

KOMODO - RUSH OF BLOOD: TYLKO NA ESKA.PL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze