Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsi kierowcy! Sprawdź, czy jesteś w tym gronie

2020-05-22 11:45 EK
Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsi kierowcy! Sprawdź, czy jesteś w tym gronie
Autor: pixabay.com

To absurd, że tylko faceci są najlepszymi kierowcami na świecie! Niektóre kobiety są naprawdę dobre za kółkiem, a co ciekawe nawet czasami lepiej zachowują się na drodze, niż niejeden mężczyzna. Sprawdź, co znak zodiaku mówi o Twoich umiejętnościach za kierownicą. Być może jest w tym trochę prawdy?

Mówi się, że najlepszymi kierowcami są mężczyźni. Jednak wiele kobiet pokazuje na drogach, że też potrafią bardzo dobrze prowadzić auto. Niestety rywalizacja i wymiana zdań płci na ten temat, trwa niezmienne od wielu lat. Warto pamiętać, że nie należy wrzucać wszystkich kobiet do jednego worka, bo są na tym świecie prawdziwe mistrzynie kierownicy! Czy wiedziałaś, że znak zodiaku może zdradzić tajemnice o Twoich umiejętnościach za kółkiem? Nie czekaj ani dłużej. Sprawdź, poniżej czy według gwiazd urodziłaś się jako zawodowiec, pirat drogowy, nudziara, a może fajtłapa?

Koziorożec - za kółkiem czujesz się pewnie i jeździsz zgodnie z przepisami. Ten kto z Tobą podróżuje, czuje się bezpiecznie. Dodatkowo potrafisz skutecznie unikać i reagować na niebezpieczne sytuacje na drodze.

Wodnik - lubisz szybką jazdę w samotności. Jednak musisz być bardziej ostrożna i opanowana. Niestety sprawiasz wrażenie, jakbyś nie zauważała innych kierowców na drogach. Kiedy ktoś zwróci Ci uwagę, stajesz się bardzo niechętna do jazdy.

Ryby - sprawiasz wrażenie jakbyś była oderwana od rzeczywistości. Bujasz w obłokach i potrafisz nie zauważyć znaku, bądź świateł. Niestety Twoje umiejętności są słabe, dlatego musisz nad nimi jeszcze pracować.

Baran - jesteś niecierpliwym i nerwowym kierowcą. Korki wywołują w Tobie białą gorączkę, ponieważ zawsze jak gdzieś jedziesz, to jesteś spóźniona. Sprawiasz wrażenie nietolerancyjnej, bo nie lubisz przepuszczać innych. Jeździsz szybko i to sprawia Ci radość.

Byk - w aucie i na drodze czujesz się jak ryba w wodzie. Lubisz szybką jazdę, ale robisz to bezpiecznie. Kiedy jedziesz z rodziną, zawsze dbasz bardzo o ich bezpieczeństwo i zdejmujesz nogę z gazu. Uwielbiasz słuchać muzyki, dlatego zawsze w Twoim aucie lecą najnowsze hity.

Bliźnięta - za kółkiem, tak jak w życiu. Musisz wyróżniać się swoim stylem, a także charakterem. Jesteś energiczna i prowadzenie auta nie jest dla Ciebie kłopotem. Jednak nie potrafisz skupić się na kilku rzeczach - wolisz jechać w spokoju, niż z kimś rozmawiać.

Kajda na Bulwarach | Magda Gessler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź jakim jesteś kierowcą - zdradza to Twój znak zodiaku

Rak - jeżdżenie autem sprawia Ci radość, jednak jesteś bardzo ostrożna. Niektóre sytuacje mogą mocno Cię zestresować. Zdecydowanie lepiej czujesz się jako pasażer - przynajmniej wtedy możesz odpocząć, poczytać książkę lub przejrzeć internet.

Lew - często popisujesz się na drodze, co nie podoba się innym. Mimo iż dla Ciebie jest to coś normalnego i wzbudza w Tobie pozytywne emocje, inni odbierają to całkiem inaczej. Lubisz zwracać na siebie uwagę, a dodatkowo mocno się denerwujesz i często używasz klaksonu.

Panna - praktyka i rozsądek, właśnie to wyróżnia Was najbardziej na tle innych kierowców. Kobiety spod tego znaku jeżdżą bardzo bezpiecznie, ale jeśli tylko zapali się jakaś kontrolka na desce rozdzielczej nieźle panikujesz!

Waga - jazda autem nie wzbudza w Tobie żadnych większych emocji. Jeśli gdzieś musisz pojechać, robisz to z wielką niechęcią. Najbezpieczniej czujesz się w roli pasażera. Jednak jeśli siadasz za kierownicą, jeździsz bardzo ostrożnie i powoli.

Skorpion - wolna jazda bez wątpienia Cię nudzi, dlatego już nie raz ktoś przypisał Ci pseudonim pirat drogowy. Jeździsz szybko i nie zwracasz uwagi na przepisy. Jeśli do tej pory miałaś farta, to niestety w najmniej oczekiwanym momencie możesz dostać spory mandat za swoje wykroczenia.

Strzelec - uwielbiasz jeździć szybko i w dalekie trasy. W dodatku czujesz się bezpiecznie za kierownicą. Podróże autem nigdy cię nie męczą, ale jeśli to Ty jesteś kierowcą.

Najnowsze