Kobiety spod tego znaku zodiaku są najbardziej zazdrosne! Możesz to powiedzieć o sobie?

2019-11-21 15:30 A.D.
Para
Autor: East News / Paul Bradbury

Każdy z nas był kiedyś zazdrosny. Niektórzy są jednak prawdziwymi weteranami pozostawania w tym uczuciu! Jak można przekonać czy dotyczy to ciebie? Dzięki horoskopom możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem. Przepowiednia może pomóc nam rozwiązywać problemy, dodawać pewności siebie i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami.

Magia horoskopów od tysięcy lat wprawia w osłupienie wszystkich niedowiarków, demaskując sekrety przyszłości. Wielu z nas sceptycznie podchodzi do wróżb niezależnie od tego, czy mowa o tarocie, czy fusach. Patrzenie w gwiazdy od dawna kojarzy nam się również głównie z romantycznymi randkami, a nie zgłębianiem tajemnic. Chociaż nie każdy wierzy w magiczne zdolności horoskopów, to mimo wszystko wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb.I nic dziwnego! Mogą one odpowiedzieć na kilka ważnych pytań i ujawnić cechy charakteru, które do tej pory wydawały nam się nieinteresujące lub nieistniejące. Tak może być w przypadku zazdrości! Chociaż cecha ta w oczywisty sposób nie jest przymiotem, to wiele osób podchodzi do niej zbyt negatywnie. Zazdrość nie musi być zła, jeśli nie staje się chorobliwa. Kontrolowana i trzymana w ryzach pomaga nam podejmować emocjonalne decyzje, dodaje odwagi i motywuje do dbania o siebie i swój rozwój. U kobiet zazdrość objawiać może się na tysiące sposobów. Faktem jest, że niektóre z pań mają jednak z nią szczególne problemy. O których znakach zodiaku mowa?

Kobiety spod tego znaku zodiaku są najbardziej zazdrosne! Czy mowa o tobie? 

Panna

Panny mają prawdziwe problemy z zazdrością. Często denerwują się bez powodu i szukają problemu tam, gdzie go nie ma. Nie wynika to jednak z ich złej woli a wrodzonej skromności i obawy, że nie są wystarczająco dobre dla swojego partnera.

Waga

Wagi nie bywają zazdrosne o partnerów, zdarza im się jednak krzywo spojrzeć na nowe koleżanki najlepszej przyjaciółki. Nie lubią konkurencji, dlatego o bliską koleżankę mogą stoczyć prawdziwą wojnę!

Lew

Lwy mają skłonności do detektywistycznych zagrywek i próbują rozgryźć każdą zagadkę. Chociaż nie złoszczą się na koleżanki faceta, wciąż obawiają się nowego i nieznanego zagrożenia z zewnątrz. Potrafią monitorować partnera bez jego wiedzy, ale nie czują się z tym dobrze, bo w głębi duszy chcę być zawsze uczciwe. Jedyną radą jest zapewnianie ich o ciągłym uczuciu.

Najnowsze