Głosowaliście, wspieraliście ich, to macie! Kizo i Bletka ponownie wylądowali na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Tuż za nimi uplasował się zespół Maneskin z hitem "Baby Said", a na najniższym stopniu podium znalazł się Mikolas Josef z hitem "Delilah". Namieszaliście w zestawieniu dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce, o czym możecie przekonać się na ESKA.pl!
i
Autor: Universal Music Poland/ Materiały prasoweKizo i Bletka swoim Taxi wjechali na szczyt Gorącej 20 Radia ESKA!
Największy skok w pierwszym sierpniowym zestawieniu listy hitów ESKI zaliczyła Dua Lipa. Z utworem "Dance The Night" awansowała z miejsca 19. na pozycję 5. Z miejsca 1. na 6. natomiast spadła Alessandra z hitem "Queens of Kings". Na uwagę zasługują nowości, które zadebiutowały w ścisłym zestawieniu dwudziestu najpopularniejszych hitów w Polsce. Kolejno są to:
20. The Kolors - Italodisco
18. Peggy Gou - (It Goes Like) Nanana
17. Fast Boy - Good Life
14. Lost Frequencies - The Feeling
10. Two Friends & Loud Luxury & Bebe Rexha - If Only I
Aż 5 nowości w Gorącej 20, 4 sierpnia 2023 i jednocześnie 5 hitów wypadło z notowania. Są to: Jain - Makeba; Cyrko - Prywatny bal; David Kushner - Daylight; Kim Petras - Alone oraz Oskar Cyms - Niech Mówią.