Kiosk Dawida Podsiadło na aukcji WOŚP! Małomiasteczkowy punkt sprzedaży może być twój!

2019-01-09 10:56
Kiosk Dawida Podsiadło na aukcji WOŚP! Małomiasteczkowy punkt sprzedaży może być twój!
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS (Kiosk) // Jacek Kołodziejski (Dawid Podsiadło) Kiosk Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło przekazał na aukcję WOŚP małomiasteczkowy kiosk, w którym sprzedawał swoje płyty! Ile jest wart? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Kiosk Dawida Podsiadło robił furorę podczas trasy koncertowej Małomiasteczkowy Tour. Wokalista tuż przed koncertem zasiadał w środku i sprzedawał swoją najnowszą płytę. Tym samym fani mieli niepowtarzalną okazję spotkać Dawida, porozmawiać i kupić jego album z autografem. Teraz małomiasteczkowy punkt sprzedaży może stanąć przed waszym domem, w ogródku, na działce czy gdziekolwiek chcecie! Wystarczy - wygrać aukcję WOŚP 2019!

Dawid Podsiadło - kiosk na aukcji WOŚP

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia 2019. Tradycyjnie, jak co roku, szczytny cel wsparła ogromna liczba popularnych w świecie show-biznesu czy sportu osobistości. Wśród nich m.in. Martyna Wojciechowska, Kamil Stoch, Filip Chajzer, Kajetan Kajetanowicz czy Jan Błachowicz. Każdy pomysł jest wyjątkowy i szlachetny, jednak internauci twierdzą, że to Dawid Podsiadło zaskoczył najbardziej. Autor hitu Nie ma fal, przekazał na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swój małomiasteczkowy kiosk. Mało tego obiecał, że osobiście dostarczy go tam, gdzie zażyczy sobie tego właściciel:

Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam.

Jednocześnie zaznaczył, że kiosk nie zostanie dostarczony do mieszkań i przyczep kempingowych. Musicie mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym ekipa będzie mogła go ustawić takim specjalnym dźwigiem. Kiosk Dawida Podsiadło po jednym dniu licytacji można kupić za 2 tysiące złotych. Aukcja trwa do 31 stycznia, godziny 15:45! 

Najnowsze